modificari interior logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • modificari interior logan

    am si eu un logan 1.5 dci 90cp si doresc sa fac modificari la interior...
    as dori sa imi ziceti cum ar sta in interioru masinii catifea neagra in contrast cu una albastra pe ( bord ,panouri usi , plafonul albastru ) practic tot interiorul..masina este culoarea Albastru egee...

    Multumesc !
    My turbo lag, give your MPI, a chance

  • #2
    cred ca ar arata foarte bine negru+albastru pe o culoare albastra a masinii. Dar ai mult de lucru. Si n-as pune albastru pe plafon, acolo as pune negru. As lasa negru sa domine interiorul plus cateva elemente de albastru. Iti doresc bafta si sa ne arati rezultatele neaparat.
    Toate cele bune...
    Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

    Comment


    • #3
      1.5 90 cp... hai sa rotunjim direct 100 cai mai usor... nu?

      sigpic

      Comment


      • #4
        poate are omu` resoftare de la 70 cp la 90 cp :P
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          am resoftare la dimsport..70 up to 90 nu credeti ?
          My turbo lag, give your MPI, a chance

          Comment


          • #6
            mi-se falfaie de resoftare... dar asta-i mod de a incepe un topic? cica: modificari interior...
            am si eu un logan 1.5 90cp... dece nu ne zici si cuplu rapoartele la transmisie ca tot suntem la subiectu modificari interior..

            acum nu te supara dar asa sunt eu , mai rautacios cu astia noi

            ps. glumeam

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by andrei_mircea View Post
              am si eu un logan 1.5 dci 90cp si doresc sa fac modificari la interior...
              as dori sa imi ziceti cum ar sta in interioru masinii catifea neagra in contrast cu una albastra pe ( bord ,panouri usi , plafonul albastru ) practic tot interiorul..masina este culoarea Albastru egee...

              Multumesc !
              daca tot vrei interior negru-albastru cauta la my ride masina lu golan91...el are cu catifea albastra si vopsit negru...te poti inspira..
              low....&.....slow

              Comment


              • #8
                tot eu sunt

                o intrebare la voi
                se poate vopsi o capota pe casco daca aceasta a fost prelungita...?
                tipii de acolo nu zic nimic ? sau vopsitorul ? cineva mi-a zs ca in contractul casco exista o taxa "franciza" ?! :-?? ce imi puteti spune
                multumesc anticipat ;)

                il stiu p golan91 ) chiar de acolo m-am inspirat ;) da nu vreau sa vopsesc panourile pt ca in timp se va lua vopseaua ...cu catifea e altfel zic eu :-?? daia intreb si eu inainte:P

                )) am gresit mai...se mai intampla..
                m-am luat si eu dupa alte modele...
                Last edited by andrei_mircea; 7 July 2009, 10:46. Reason: Automerged Doublepost
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • #9
                  pai cu vopseaua pe panouri depinde....daca nu o s le mai dai jos iti spun eu sigur ca tine da sunt vopsite bine...eh in schimb daca le vei mai da jos...e foarte posibil sa crape...
                  in legatura cu capota...nu e problema se poate vopsi chiar daca are facut bad boy nu comenteaza la service....ca tu iti deschizi dosar de dauna unde ai tu casco ..omu iti face poze....apoi tu iti prelungesti capota apoi mergi cu ea la vopsit....acu cu franciza nu stiu...eu unu o am....100 de euro la dauna pana in 1000 de euro....
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #10
                    aceasta franciza pana la urma ce este? :-?
                    eu daca am 2 zgarieturi si o infundare usoara a capotei imi trece dauna 100euroi ?? si dauna aia ..nu se plateste? sa nu razi de mn ...da chiar nu am auzit de asa cv ))
                    Last edited by andrei_mircea; 7 July 2009, 12:37.
                    My turbo lag, give your MPI, a chance

                    Comment


                    • #11
                      Domnilor, exista vre-o 2 thread-uri care au ca subiect asigurarile auto. Ori pastram subiectul ( si asa vag) acestui thread, ori inchidem pana nu devine o ciulama in toata regula.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google