Salutam !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutam !!!

    as vreasi eu sfaturile voastre in legatura cu modificarea interiorului de golan
    -vreau sa il fac ca in poza de mai jos ..
    -unii zic ca vopseaua nu va tine ( sprayu) altii zic ca e bine daca as vopsi-o cu pistolul...
    Voi ce ziceti ? Multumesc ;) O zi buna tutor !!!
    Attached Files
    My turbo lag, give your MPI, a chance

  • #2
    Scuzati ca am mai facut un thead...pe cel vechi nu l-am mai gasit
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • #3
      sa-ti spun sincer parerea mea ?? mie unu nu-mi place deloc .. mi se pare ca arata chiar naspa .. acum fiecare cu gusturile lui !!! apropo ai aceeasi culoare ca in poza?? ca e tare naspa....

      Comment


      • #4
        dupa ce ai postat vezi ca timp de 10 minute ai optiunea EDIT
        Iar referitor la interior ia legatura cu colegul GOLAN91 sau DSING

        Comment


        • #5
          eu zic sa te interesezi un pic cu ce se vopsesc materialele textile...cu toate ca nu cred ca ar pati nimic nici daca vopsesti cu spray....numa sa dai de la distanta mai mare...si sa dai in mai multe straturi.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            Speli cu o perie si sapun fetele de usi, le lasi sa se usuce, iti iei Fixo Plast, Negru mat si baga ca nu se curata nimic. Eu mi-am vopsit stalpii fata de la parbriz, consola centrala si plasticele dintre scaune si nici cu picioarele nu se curata vopseaua, dai bataie. Eu am in plan sa-mi vopsesc fetele de usi, bordul, plasticele de la centuri, si plasticele din spate + plafon, tot.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #7
              Originally posted by andrei_mircea View Post
              Scuzati ca am mai facut un thead...pe cel vechi nu l-am mai gasit
              Sper ca maine daca pierzi iar topicul nu deschizi altul...nu?Se continua aici.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Continuati aici.

                Data viitoare andrei_mircea, foloseste functia search...Sigur nu cad degetele

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google