Inchidere Usi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inchidere Usi

    Salut ! Am un logan din 2007 Laureate şi mai nou am observat o chestie.
    Să vă spun aşadar ce am observat.M-am dus la maşină să plec, am deschis uşile cu telecomanda şi între timp m-am întâlnit cu cineva şi am început să vorbesc cu persoana.Cât vorbeam eu dintr-o dată uşile la maşină se închid automat fără ca eu să apăs comanda pe telecomandă.
    Pe mine nu mă încântă deloc această treabă cu toate că pe unii i-ar putea ajuta.Cum pot să o scot/dezactivez ?
    ( ar fi o posibilitate că am dezactivat lumina de pe plafon să nu se mai deschidă când deschid portierele ? că până acum nu a mai făcut aşa şi aveam lumina de pe plafon deschisă .. )
    Mulţumesc.
    jocuri noi
    jocuri barbie

  • #2
    Toate variantele Laureate se incuie automat dupa 30 de secunde daca nu se deschide o usa. Asa era masina din fabrica, dar nu ai observat. Se poate dezactiva de catre cineva care are o scula "clip", cauta pe forum la cei care fac activari de functii UCH. Dar nu vad rostul, toata lumea vrea sa activeze functia, tu vrei sa o scoti...

    Comment


    • #3
      Am înţeles.Păi am să văd cum stă treaba.Mulţumesc mult pentru răspuns.
      jocuri noi
      jocuri barbie

      Comment


      • #4
        Eu cred ca functia e bine venita.Daca persoana cu care vorbeai te chema undeva,tu acceptai si uitai sa inchizi masina?Aproape toate masinile au aceasta functie.
        Cumpar volan de Duster

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google