huse scaune

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Huse

    Sal, ca tot veni vorba de huse, am pus si eu niste poze cu husele de pe masina, sunt din material, cu un burete sub, se muleaza perfect pe scaune, precizez ca nu am folosit carligele de plastic cu care au fost livrate, ci pur si simplu le-am intins si inodat. Dupa cum se vede ele stau foarte bine pe scaun, cand ies din masina nu vin cu ele cu tot .
    Toata afacerea m-a costat 90 ron. sunt luate de la un magazin de piese auto din cluj.
    Last edited by R_adu; 29 January 2010, 22:16. Reason: pozele nu s-au incarcat...

    Comment


    • #32
      si pozele ?...
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • #33
        Si eu am tot din alea cu un pic de burete pe dedesubt si pot spune ce nu se misca deloc si sunt prinse de scaun cu acele carlige din set.

        Comment


        • #34
          si pozele nu s-au luat ... nu stiu de ce .... ceva eroare... sau nu am facut bine ceva .. nu se incarca la upload ... sorry o sa mai incerc dar nici acum nu merg.

          Comment


          • #35
            vezi ca sunt prea mari, vezi ca-ti scrie la gestionare atasamente ce marime tre sa aiba, de aia nu le ia, asa am patit si eu.
            Eu am huse cu 130 luate din targ dau i-mi plac mult ca sunt din plus cu burete sub, sunt din 2 bucati(spatar si sejut) si le-am putut lega bine
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • #36
              Originally posted by zake View Post
              Am promis ca o sa postez niste poze cu husele din piele ecologica pe care mi le-am facut la comanda. Eu sunt super multumit. Exclus variantele ca nu sunt bune ca transpiri, ca se crapa, etc. Sincer va spun ca sunt 100% multumit. Nu se haiesc pe scaune cand te urci sau cobori din masina. Arata ca din fabrica.
              Salut
              Frumos, dar totusi mult prea gri e prea deprimant. E gri, e neutru, nu-mi lasa nici un sentiment iesit din comun.
              Spune-ne cum e acum si cum a fost vara pe caldura Te mai tine?

              Comment


              • #37
                Am revenit cu pozele...

                Am revenit cu pozele. (erau prea mari ) scuze de post dublu..
                Attached Files

                Comment


                • #38
                  Eu am comandat la huse.ro si sunt foarte multulit de ele. Eu am si airbag-uri laterale.

                  Comment


                  • #39
                    Sunt huse. Le-am facut la un atelier de tapiterie. Au sablon si le fac pe loc. In 55 de minute e gata.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by zake View Post
                      Am promis ca o sa postez niste poze cu husele din piele ecologica pe care mi le-am facut la comanda. Eu sunt super multumit. Exclus variantele ca nu sunt bune ca transpiri, ca se crapa, etc. Sincer va spun ca sunt 100% multumit. Nu se haiesc pe scaune cand te urci sau cobori din masina. Arata ca din fabrica.
                      Misto de tot husele ce ti le/ai rezolvat la comanda .!!

                      Ma intreb in Timisoara unde as putea face ceva de genu plus decupaj in zona pentru airbag/urile laterale .:p .

                      Salutari ,

                      Comment


                      • #41
                        Huse speciale ptr Logan la 120 RON

                        Eu am luat de la magazinul Iony din Sibiu huse speciale ptr Logan la 120 RON.

                        Sunt din stofa + poliester.

                        Pe eticheta scrie ca sunt facute de Sara Cora, o firma din Pitesti.

                        Ca si grosime a materialului sunt exact ca tapiseria originala daca nu chiar mai groase si sunt croite special ptr Logan. Nu se compara cu husele universale de la supermarket (am avut si prostii de alea).
                        Attached Files
                        Logan GPL 1.4

                        Comment


                        • #42
                          Si eu mi-am montat husele tot pe str poporului chiar pe colt ,din piele ecologica neagra numai ca este cu niste striati nu este linsa , imi pare rau ca le-am cusut peste cele din fabrica ,puteam sa le dau jos si sa le vand, recomand tapiteri de acolo sunt buni
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment


                          • #43
                            of topic: Pielea linsa este altundeva, intre coapse de obicei, ce ai tu este piele lisa...

                            Comment


                            • #44
                              Vasile cred ca orice om face greseli gramaticale ,sau tu esti ca Huidu si Gainusa de la Carcotasi ,ei rad de toata lumea si cand au comentat un meci de fotbal in direct au avut cele mai multe greseli gramaticale,sau te intereseaza nr de posturi facut si te legi de ori ce subiect?SALUTARE
                              http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                              Comment


                              • #45
                                Na, scuze daca te-am suparat, am vrut sa glumesc nu sa fac misto de tine! Numarul de posturi i-mi este indiferent, daca ma interesa ma vedeai in topul lui Adimrv...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google