Pasii De Urmat Pentru Programul Remat 2010!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pasii De Urmat Pentru Programul Remat 2010!

    Pentru ca am vazut ca unii membrii ai forumului sunt interesati despre Programul de Reinnoire a Parcului Auto (printre care si eu) am fost din nou la o reprezentanta Dacia de unde am primit o foaie cu pasii care trebuiesc urmati si actele necesare.
    Eh,o sa fie un drum lung si anevoios,mai ales validarea voucherelor o sa dureze o vesnicie.
    Am atasat imaginea.
    Va urez rabdare si "timp de pierdut",ca asa este in Romania;si cei de la mediu/notariate/primarii/circa financiara trebuie sa manace,nu?
    Attached Files

  • #2
    Si pt asta mai trebuia un thread?
    Programul Rabla 2010... ce mai e?

    Comment


    • #3
      eu am dus trei rable una din 94 si doua din 98.cel mai bine te duci la dealer dupa ce ai predat rablele si iti explica el tot..la dosar iti trebuie tichetul acela valoric, copii legalizate dupa certificatul de distrugere de la remat si dupa talon copii dupa cartea de identitate a vehicului si dupa buletinul proprietarului..conteaza si adresa dupa buletin sa corespunda cu ce-a din talon daca nu corespunde trebuie o adeverinta care ti-o da la primarie..si certificatul de radiere.eu am facut comanda la meridian sud de un logan ph2 alb laureatte+air-baguri laterale 1.2 16v pe 03.03(am inteles k bara stabilizatoare si reglajul lombar au disparut)..mi-au zis k la sfarsitul lunii vine si solenza am dat-o joia trecuta.sper k saptamana asta vine.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google