alarma Eaglemaster CL 5100T

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alarma Eaglemaster CL 5100T

    Salut! Stie cineva daca pentru o alarma Eaglemaster CL 5100T montata pe un Logan Laureate Plus (care are toate geamurile actionate electric) este nevoie si de modul inchidere geamuri pentru ca functia de ridicare geamuri sa fie activa la armarea alarmei?

  • #2
    Da, e nevoie si de modul.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Am si eu o mica intrebare in modulul de la alarma se lega un singur fir catre modulul ridicare giamuri firul de comand? si cate 2 fire la butoane am alarma Eaglemaster CL 5100T pun si schema alarmei mai jos
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Am si eu o rugaminte. Cine ma poate ajuta sa gasesc un butonul over-ride switch pentru alarma EAGLEMASTER CL5100T (pentru a putea rememora telecomenzile personal) ,am constatat acest fapt dupa 5 ani perioada in care mi s-au restartat telecomenzile de 4 ori si a trebuit sa merg la dealer pentru memorare unde m-a costat 35 lei fiecare(iar cand am intrebat la dealer au motivat ca asa au venit in cutie dar pe pe kit este prevazuta ca componenta) .Kitul contine:

        1. Unitate centrala
        2. Telecomanda
        3. Sirena
        4. Senzor soc - 2 trepte reglabil independent
        5. Led avertizare
        6. Buton over-ride
        7. Releu - blocaj motor
        8. Cabluri, mufe, soclu releu, accesorii prindere
        9. Carte tehnica, user guide, scheme instalare

        Asi dori un site sau o atla solutie pentru a inlocui s-au procura acest buton.
        Astept sugesti si ajutor.Va multumesc anticipat

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google