Cutie Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cutie Portbagaj

    Salutare !

    Care ma ajuta si pe mine cu niste detalii cu privire la portbagajele cutie ?

    - care ar fi cea mai ok firma, raport calitate/pret ;
    - pentru Logan berlina, ca volum, ce dimensiune de portbagaj ar fi cea mai ok ?
    - cat de tare se modifica consumul cu el instalat;
    - din ce material sa fie facut ?
    - orice altceva ar mai trebui sa stiu de ele.

    Daca s-a mai dezbatut subiectul, ii rog pe moderatori sa-mi dea si mie un link si sa inchida threadul asta.

    Multumesc anticipat,

    Adi

    P.S. Am atasat si o poza pentru a se intelege clar la ce portbagaj fac referire.
    Attached Files
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

  • #2
    Niciunul nu stie nimic ? La mine e urgenta, vine concediul, i-am pus gaz, trebuie suplimentat spatiul de bagaje ... Sariti in ajutor !!! Merci
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • #3
      buna!in iasi sunt 2 de la logan club care au cutie pentru portbagaj si parca amandoi au PROBOX.unul pe mcv si unul pe berlina.mai multe detalii nu am.
      sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

      Comment


      • #4
        andy_p eu am din suedia adus un porbagaj de vibra mai mare ca cel din imagine pe care lai pus adica mai lung si lam avut cateva zile pus prin oras dar totul sa comportat normal
        lam mai avut pus pe batrana bacie toti se uitau dupa mine ca atunci nu erau la noi an tara asa ceva
        era dupa revolutie dra la consum se mai adauga ceva nu mult dar se simte an rest e foarte bun ca ancape o groaza de toale mai ales cu o am pe sotie cai an stare sa ea tot sifonierul cand e vorba de concediu
        asa ca daca ai ai bun daca nu eati unul e foarte folositor
        concediu placut
        eu plec dupa 1 august

        Comment


        • #5
          Multumesc @b3lick si @stefano xlf .

          Cred ca o sa ramana sa iau o cutie Thule Ocean 80 SH gasita pe 4tun ... Are un volum de 320 l, dimensiuni L 133 x l 86 x i 37 si din cate vad, ramane in spatele ei si spatiu pentru antena statiei. Per ansamblu, volumul de transport obtinut e mai mare decat volumul pierdut cu butelia de gaz. Ramane de vazut cum afecteaza consumul, stabilitatea ....
          Oricum, e concediu si nu o sa-i dau in goarna asa cum merg de obicei, sper sa nu regret investitia.
          Attached Files
          Last edited by ady_p; 14 July 2010, 13:40.
          sigpic
          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

          Comment


          • #6
            Opteaza pt Thule. Daca ai nevoie de un service unde se vand asa ceva, da-mi un mail si te ajut.

            Comment


            • #7
              Pana la urma ce cutie de portbagaj ai luat ?

              Pana la urma ce cutie de portbagaj ai luat ?
              Logan GPL 1.4

              Comment


              • #8
                Intrebare:
                - Se gaseste printre forumisti vreun posesor de cutie marca ONE, in special cea de 240L?
                Imi puteti impartasi din experienta si opinii? E buna? Cum se comporta pe masina?
                La pret e mult sub deja consacratele Thule, dar viata mi-a demonstrat cu prisosinta ca nu-i un criteriu edificator.
                Va multumesc!

                Comment


                • #9
                  Caut sa cumpar o cutie portbagaj de vreo 350-460 litri, noua sau sh. Am vazut toate ofertele online, dar poate stiti vreun service/reprezentanta cu preturi bune. As vrea sa fie din ABS, nu din polistiren. Bugetul ar fi de maxim 900 ron cu transport inclus.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google