Ce Motorizari Aveti ???

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.4 (şasă cai) hranit cu marfa scumpa. De Rompetrol. Sa-i.....bip bip pe toti cu statiile lor de carburanti.

    Comment


    • Votat 1.4

      Comment


      • Subscrie si nea MOL cu doua bucati:
        - una bucata 1.4MPI preferance remapat si puturos
        - una bucata 1.6 MPI laureat plus remapat vĂ¢nos, dar secetos

        Comment


        • 1.4 insetat de apa plata cu lamaie(euro 95)
          Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
          My ride

          Comment


          • 1.4MPI stok. pe viitor resoftat
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

            Comment


            • Trebuie sa mai adaugi 1.6MPI 85CP si 1.5DCI 90CP.

              Comment


              • 1.4, it's my friend!

                Comment


                • Originally posted by CSH View Post
                  Trebuie sa mai adaugi 1.6MPI 85CP si 1.5DCI 90CP.
                  L-ai pierdut pe drum pe 1.5DCI 75Cp(euro5).
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • 1,5 dCi 85 cp. Se pare ca nu mai este pe ultimul loc aceasta motorizare.

                    Comment


                    • Sa incepem dimineata cu o gluma buna, as zice ca ar trebui scoase 1.4MPI-urile, caci nu se mai fabrica, sa nu mai fie majoritatea motorizarilor de pe forum .

                      Comment


                      • Cand or sa fie 1.2 16V majoritare pe forum, tara asta nu se va mai numi Romania.
                        Probabil ca de acum inainte vanzarile se vor axa pe 1.6, 1.6 16V, in ce priveste benzinarele.
                        Nu-i greu de inteles ca romanul nu iubeste nimic din ce e sub 1.4. Cum sa-si ia masina cu motor mai "mic" decat Dacia 1310? Never, poa' sa aiba si 24 de valve ala de one point two.

                        Comment


                        • romanul oricum nu iubeste dacia, cu exceptia posesorilor si forumistilor de aici !!! pacat ca iubesc nemtii si francezii daciile mai mult k romanii, da asa e romanul, e prea sarac ca sa aiba logan. stiu pe pielea mea ca am primit mai multe intrebari " DE CE LOGAN(DACIA)" decat felicitari, dar eu sunt supermultumuit. scuze de OFFTOPIC.

                          Comment


                          • daca mai e loc si pentru mine, ma bag si eu cu un 1.4

                            Comment


                            • 1.4MPI/75CP
                              sigpic

                              Comment


                              • @cris_iasi: roamanul, daca nu-si permite un foxvagin ununoua tedei, isi ia logan, chiar si de unuunu, daca l-ar scoate si ar fi cu 10 oiro mai ieftin decat ala de 1.6. uita-te in jurul tau si zi-mi cati si-au luat 1.4 ca asa au vrut si cati ca n-au avut bani de mai mult... trist, dar adevarat. acum sa ne asteptam ca in 2 ani sa se schimbe numele tarii?
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google