Vreau Si Eu O Parere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am fost azi si la suceava si la campulung si nu am noroc nu se potriveste la profil

    Comment


    • #17
      Inceraca maine la Cumparatura! Sau incearca pe la dezmembrarile din zona ta !Mai este targ Duminica la Radauti?
      Daca nu ,pune-l la vanzari si cauta sa iei 2 la fel !Repet ,eu am unul,dar are 6 ani vechime si nu prezinta niciun fel de garantie ! E posibil sa gasesti tot foarte vechi care,deasemeni,nu prezinta nicio siguranta .
      O seara buna!

      Comment


      • #18
        dute pe la servisuri/vulcanizari si da o bere la baieti si un numar de telefon poate intreaba cineva si ai noroc sa o dai sau sa cumperi unul si asa faci pereche . eu pe masina pe spate am un kormoran 2005 rezerva si unul din 2008 si au sa stea acolo pina cand o sa dau masina , cine le toceste pe spate .

        Comment


        • #19
          mersi pt incurajari!La cumparatura nu am drum dar incerc pe net poate gasesc ceva asemanator cu montana mea (o alta montana pe cat posibil neuzata) sau un kormoran k801 nou.si al meu e vechi e din 2004 saptamana 46 dar e nefolosit

          Comment


          • #20
            parca roy spunea ca are si el unul , poate va cumetriti amandoi , vorbiti

            Comment


            • #21
              am vrut sa fac pereche cu una noua daca nu se poate asta e va sta unde a mai stat si pana acum (rezerva)
              la anu cumpar 2 noi pe fata si mergem inainte

              Comment


              • #22
                @DUCA MARIUS- Tine Montana tot ca rezerva, daca nu te induri sa o arunci. Cumpara doua Motrio care sunt la pret sub Kormoran, si schimba gumele de pe fata. Sau ia 2 Debica Navigator(all-season), ca sa te pregatesti de iarna(daca nu o sa-ti iei cauciucuri de iarna). Bafta!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #23
                  am cauciucuri de iarna 4 la numar 2 sava si 2 debita LA AN CUMPAR 2 PE FATA SI MAI VEDEM

                  Comment


                  • #24
                    Salutare azi am primit o veste foarte buna mama imi da cadou 1000 lei sa-mi cumpar 4 cauciucuri noi de vara . eu as vrea sa-mi cumpar 4 motrio de la reprezentanta dacia din campulung si o cheie de logan cu sau fara telecomanda depinde de pret
                    stie careva care sunt preturile la cheie

                    Comment


                    • #25
                      salutare revin azi mi-am luat 4 cauciucuri si 4 genti de otel
                      cheia a trebuit sa dau comanda vine peste 3 saptamani

                      Comment


                      • #26
                        genti sunt alea care le folosesc femeile, la masina ai jante
                        sa le tocesti sanatos cat mai multi km

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google