Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astia de la Lukoil(la mine in oras) nu au dat jos schela de langa panoul cu preturi nici acum,sa mai urmeze o scumpire in viitorul apropiat?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Serghey:Eu sunt curios sa aflu ce numeste florin6234 sursa sigura?

      sursa sigura inseamna manager PETROM. MULTUMIT.

      Comment


      • @DaniD: aveam un coleg in facultate care lucra pe vreo 400 de lei (in urma cu vreo 7-8 ani cand eram si eu mai tanar, acum vad ca s-a marit la 650 lei ) la OMV si facea ce ai scris tu mai sus. Crede-ma ca el nici nu stia cand e ziua de salariu. In cea mai prosta zi de lucru, a plecat acasa cu 100 lei, in rest, numai 150-200 lei. Banii astia sunt din spaga, mai cureti un parbriz, mai bagi benzina, omu' iti da 2-3 lei, altii si mai mult. Deci intr-o ora, e imposibil sa nu iei 20-30 lei de la cei carora le speli parbrizul si le bagi benzina. Asa ca nu-i mai plangeti pe cei de la benzinarii, ca nu mor de foame.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • MOL Constanta - benzina 95 - 4.42 RON.
          http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

          Comment


          • hahaha, si dupa cum va spuneam in curad 6,5. numaratoarea inversa a inceput.hahaha

            Comment


            • Ce ti se pare amuzant?
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • ca stim cu totii sa inghitim rahaturile acestor nenorociti. mai bine rad decat sa plang, ca sa nu zic altceva.hahaha

                Comment


                • sa o scumpeasca....dupa ce ca le-au scazut vanzarile....las' sa o faca ei 6,5 lei / litru sa vezi atunci cum se limiteaza lumea la drumuri ( oricum si la ora actuala lumea e limitata)....si bugetu lor se duce pe p$*@ si atunci o sa o ieftineasca ca au stocuri ...

                  Comment


                  • la petrom de pe drumul taberei cu dr. sarii unde era cea mai ieftina benzina din bucuresti95 era 42.800 1 euro dreacu mama lor cu benzina lor

                    Comment


                    • Benzina a trecut de 1 euro noi lucram pe lei

                      Comment


                      • 4.40 lei /l aia de 95 la OMV alimentat ieri. Pana unde vor astia sa urce preturile ?
                        Niste nesimtiti .

                        Comment


                        • Probabil că se urmăreşte scăderea numărului de accidente rutiere şi astfel suntem 'forţaţi' prin această metodă ori să stăm acasă, ori folosim transportul în comun, ori să conducem cu viteză redusă pentru un consum cât mai mic... Asta ca să fac haz de necaz. Ps: vine vara, să ne luăm cu toţii biciclete. MAMA LOR DE HOŢI!
                          a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                          Comment


                          • Vine vara bine imi pare, n-am parale-n buzunare!
                            odata cu venitul verii mai vin si concediile. atunci vrem sa ne plimbam ba la un munte, ba la o mare, ba prin alta tara si sa vezi atunci cheltuieli cu benzina...
                            sigpic

                            Comment


                            • Motorina la Rompetrol in Constanta e 4,2 ron iar la Petrom 4,19 ron/litru

                              Comment


                              • Alimentat aseara in Tm de la MOL pe Calea Aradului cu motorina la pretul de 4.18 lei/l.La celelalte Mol-uri e 4.20 lei/l,iar in Arad am vz cu 4.23-4.25lei/l.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google