Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alimentat aseara la petrom calarasi statia de la combinat (cine stie cunoaste ) cu motorina eurodiesel 5 --4.06 lei/ litru si acum 2 sapt aceeasi statie aceeasi motorina era 3.95 lei /litrusi mai rau benzina 4.27 lei premium 95 si 4.75 premium 99+ arza-i focul sa ii arza de jeguri

    Comment


    • De maine Rompetrol(si nu cred ca doar ei) majoreaza iar preturile...cu o posibila variatie in statiile de alimentare de -/+ 5% fata de preturile de referinta de aici:
      Efix Benzina 95 - 4.45 RON/L
      Benzina Alto 101 - 5.06 RON/L
      Efix Diesel - 4.25 RON/L
      Diesel Alto 55 - 4.54 RON/L
      ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
      Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

      Comment


      • am bagat azi cu 4.46 de la omv city mall
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Eu azi de la Rompretrol ..4,37...efix 95
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Azi in Arad Statia Petrom....premium 95 => 4.37 ron
            pffff.......vai de capul nostru
            sigpic

            Comment


            • alimentat azi lukoil in timisoara (buziasului)98 pret 4.68
              sigpic #

              Comment


              • Cineva din industria de specialitate , spunea ca daca pretul benzinei sare de 5 RON, bioetanolul poate deveni o alternativa.
                Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                sigpic

                Comment


                • Bicicleta este alternativa.

                  Comment


                  • Sau carutza )))
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Aseara pe la ora 22 am alimentat in Slatina la Petrom cu benzina 95 la pretul de 4.3lei

                      Comment


                      • Originally posted by Cezar View Post
                        Bicicleta este alternativa.
                        Suntem cativa care au propus multe iesiri cu biciclete, role si trotinete, va asteptam sa va alaturati. Cum ziceam si pe alt thread vom fi pedalisti de 5 stele!!! Carburantul devine mult prea costisitor din pacate
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • ca si in bancul ala cu DUsterul ,romanii ar face orice sa nu mai repare sau sa mai faca alte drumuri.au scumpit carburantii.si o sa mai creasca.asa o sa reduca traficul.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Traficul s-a redus vizibil. Daca am ajuns sa fac 25-30 min din Militari pana in Timpuri noi la o ora de varf, in conditiile in care anul trecut daca scoteam 50 min eram fericit...
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Eu unul o sa fac o gaura in podea si in stanga si in dreapta si o sa o iau ca Fred & Barney cu autopicioarele.
                              Un plin a ajuns 300 de lei,adica jumatate din salariu mediu, aproape.
                              VAi mama noastra!
                              Iar Bucurestiul o sa devina o parcare imensa!

                              Comment


                              • Eh, hai ca nu e un plin 300 lei, nu bagi 67 de litri. Pui si tu benzina cand mai ai 2 liniute ca sa te coste mai putin.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google