Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand am zis ca se face 6.5lei pana in toamna nu ma crezut nimeni. poate ca acum este timpul. oricum nu stiti voi nimic cat de mult poate romanul sa suporte si sa inghita astfel de magarii. spor la inghitit in continuare!

    pana una alta mihaita ne dau ei foc noua la buzunare.
    Last edited by florin6234; 21 March 2010, 10:38. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • interesant e ca euro scade...barilul scade...pretul benzinei urca...mama lor de hoti.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • ce tot aveti cu mamele lor. daca noi nu suntem in stare sa facem ceva dam vina pe mamele lor "saracele"

        Comment


        • Si ce vrei ? sa ies singur in strada?

          Eu am propus sa facem un partid...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • hai sa ne dam o data de intalnire, de exemplu peste 2luni toti oamenii de buna credinta vedem cate mii ne strangem si poate asa facem ceva!

            Comment


            • eu propun ca intr-o anumita zi stabilita pe forum fiecare fanclub sa iasa la proteste la o ora stabilita de toti,cu confirmare cu cine vine si cine nu.cu cateva banere claxoane putina mediatizare si hop dam startul si celorlalti conducatori auto poate avem un gram de norok si schimbam ceva

              Comment


              • hai sa demar cumva chestia asta. restu ce ziceti sau nu aveti nimic de spus?

                Comment


                • Furtuna in pahar cu apa,parerea mea,daca tot intrebati.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • normal datorita gandirii unora ca tine de exemplu. un exemlpu de roman fricos nu puteam nici eu sa dau mai bine, decat se vede mai sus, si mai aveti pretantii dragii mei romani sa duceti o voata mai buna CIUCIU in veci nu o sa aveti un trai mai bun. imi pare rau pt voi dar mai ales pt mine. pacat multi dintre noi nu vor sa faca ceva sa fie mai bine trebuie sa vina un ticalos sa ne urneaca sa facem ceva pentru ca apoi sa se ridice el cu alte pretentii de buna voie nu putem face nimic doar suntem niste"NIMICURI".

                    VIATA am vrut sa spun scuze
                    Last edited by florin6234; 22 March 2010, 11:15. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • nici d-al dreq nu am de gand sa schimb vitezele batraneste....3 mii de ture minim, din cand in cand mai dau in ea..pentru ce sa stric motoru
                      mersu la consum = 2500-3000 de ture, sub 2500 deja o dai in subturare si consumi si mai mult si **** motoru
                      iar resoftarea n-are nici o treaba

                      ziceti-mi cand vreti sa organizati chestia asta ca yo vin...eventual imi iau si un kalash
                      Last edited by vodka; 22 March 2010, 15:45.

                      Comment


                      • Alimentat azi de la MOL de pe Calea Aradului in Tm cu motorina la pretul de 4.24 lei/l.

                        Comment


                        • In ultima vreme si io ii dau mai tare in goarna...si parca merge mai bine motoru...se misca mai bine masina,mai lin...parca ii face bine...pacat ca sare si consumul...dar asta e! Ma linistesc imediat cu ideea ca daca vreau consum bun sa imi iau diesel care nu s-ar renta la mine la cat merg cu masina deci ma calmez ma calmez imediat si imi vad de drum...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-FENS View Post
                            Furtuna in pahar cu apa,parerea mea,daca tot intrebati.
                            Originally posted by florin6234 View Post
                            normal datorita gandirii unora ca tine de exemplu. un exemlpu de roman fricos nu puteam nici eu sa dau mai bine, decat se vede mai sus..... imi pare rau pt voi dar mai ales pt mine....
                            ... mie nu imi pare rau pt tine...
                            Last edited by D-FENS; 22 March 2010, 18:47.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Ar trebui sa urmam exemplul Greciei,ca deja nu se mai poate.

                              Comment


                              • Cel mai bun protest e sa nu mai treaca nimeni pe la pompa cel putin o luna de zile,in felu' asta poate mai scad la pret nitel sau macar sa tina pretu' pe loc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google