Postati Doar Preturi Carburanti ;-)
Collapse
X
-
e o intarziere la scumpire. la rompetrol virtutii aparea 5,21 pe site-ul lor si, cand m-am dus sa alimentez in aceeasi zi ( alaltaieri, 30-12), am vazut ca era 5,36.Originally posted by aris86 View PostLa Rompetrol exista o întârziere de 24h la aplicarea scumpirilor/ieftinirilor. De pe net, nu știu cat de exact este prețul, Rompetrol Viilor, efix95 apare 5,22 Ron/L.
eu nu alimentez decat la ei. daca aveam o benzinara, alimentam unde e mai ieftin.
Last edited by B997NDL; 1 January 2017, 17:26.
Leave a comment:
-
Pai la Rompetrol- ul aratat mai sus e o diferenta de 5 bani fata de ieri. Consider ca au aplicat deja reducerea (nesemnificativa).
Leave a comment:
-
La Rompetrol exista o întârziere de 24h la aplicarea scumpirilor/ieftinirilor. De pe net, nu știu cat de exact este prețul, Rompetrol Viilor, efix95 apare 5,22 Ron/L.
Leave a comment:
-
Bun; va opresc aici discutiile despre accize, tva si altele.
Personal n-as avea nimic impotriva sa purtati succinte discutii pe marginea pretului la combustibili, dar nimic nu-mi garanteaza ca asa va fi.
Postati doar pretul la pompa si statia.
Leave a comment:
-
La acciza nu sunt sigur,la TVA sunt sigur deoarece pe 30 seara cand am terminat programul de munca am schimbat TVA-ul in casa de marcat la 19%
De la ora 00.01 TVA-ul este de 19% il loc de 20%
Leave a comment:
-
Eu am auzit ca inca nu se umbla la acciza, decat dupa nu stiu ce verificari, iar tva-ul ramane 20% anul asta. Abia de la anul scade la 18%.Originally posted by puscoiuionut View PostSotia lucreaza la Mol,la 00.02 a venit seful de statie si a facut schimbarea.pretul este din reducerea accizei si reducere de TVA la 19%...
Leave a comment:
-
Astazi, acelasi Rompetrol 20170101_132702.jpgLa Petrom era 4,96 benzina, 4,86 motorina.
Leave a comment:

.
Leave a comment: