Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da... deci sa inteleg ca tu daca ai fi la conducere, ai iefti benzina, ai scadea TVA-ul si ai creste salariile.?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • vitriol,nu are rost....in tara asta DOAR basescu este de vina pentru tot ce se intampla!daca pica un stalp pe o strada basescu e de vina!de unde sa scoata bani la buget daca toata lumea fura....cat la suta din firme declara toti banii,cati bani la negru se plimba prin tara? etc.....mai intai nu mai furati voi/noi si apoi pretentii de la conducere!

      si acum ontopic: am bagat cu 4,6 de la omv carrera 95!daca ai nevoie alimentezi daca nu,nu!si asa sunt prea multi cu masina pe strada care nu au habar sa mearga nici in picioare!

      Comment


      • pai fura toata lumea. stii cine e "toata lumea"? clientela politica a lui basescu. pai tu nu prea intelegi cum sta treaba intr-o democratie nu trebuie sa plece singuri hotii ci trebuie prinsi prin legi si prin executarea lor.oare cum "regii asfaltului" au facut averi atat de mari? imi poti explica? oare cum isi poate dona Basescu si ceilalti care lureaza pentru ei salariul integral in acel cont de solidaritate? oare de unde au bani pentru a trai?
        daca eram la conducere luam eu alegerile dar acum ei sunt la putere si atat timp cat ei sunt ei acolo trebuie sa gasesca ei cele mai bune solutii pentru populatie nu pentru ei. daca nu sunt capabili se poate demisiona foarte usor.

        Comment


        • Originally posted by o8MeLC View Post
          pai fura toata lumea. stii cine e "toata lumea"? clientela politica a lui basescu. pai tu nu prea intelegi cum sta treaba intr-o democratie nu trebuie sa plece singuri hotii ci trebuie prinsi prin legi si prin executarea lor.oare cum "regii asfaltului" au facut averi atat de mari? imi poti explica? oare cum isi poate dona Basescu si ceilalti care lureaza pentru ei salariul integral in acel cont de solidaritate? oare de unde au bani pentru a trai?
          daca eram la conducere luam eu alegerile dar acum ei sunt la putere si atat timp cat ei sunt ei acolo trebuie sa gasesca ei cele mai bune solutii pentru populatie nu pentru ei. daca nu sunt capabili se poate demisiona foarte usor.
          gura ma!!! ... numai Basescu e "devina" ..NU ESTE DEVINA deloc Basescu, ci criza mondiala care ne patruns foarte tare si nu cred ca o sa ne mai revenim vreodata ...il sustin pe PCH !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • mai bine dam vina pe Dumnezeu si pe soarta pe ca ne-a dat-o ca neam si gata.ne rugam si poate pica din cer bani sa scapam de criza!

            sunt atatea tari care au avut aceeasi criza si au gasit solutii pertinente de a reduce din efectele ei. pentru a creste economia trebuie sa se faca investitii si sa se cumpere nu sa iei din salarii si sa blochezi toate pietele.

            cum poti spune ca basescu nu e de vina avand in vedere ca a pus guvernul boc de 4 ori si nu a reusit nimic sa faca decat sa ne ofere minciuni pe banda rulanta, de la faza cu am iesit din criza pana la faza ca "opinia publica dezinformeaza lumea! pensiile nu vor scadea!". va aduceti aminte ca inainte de terminarea primului mandat a pus PSD-ul la guvernare? In campanie era contra comunistilor(PSD). pai cand i-a pus la guvernare nu mai erau comunisti sau face parte din aceasta gasca de comunisti ?

            acum cateva zile in ziar scria despre ce spune elena udrea Ministrul Dezvoltării Regionale şi a Turismului care in care in loc sa ne spuna ce realizari are in aceste ministere ne spunea ca romania nu poate decat peste 10 ani sa suporte o femeie pe functia de presendinte a romaniei si ca inca nu se gandeste sa candideze.
            Last edited by o8MeLC; 24 June 2010, 17:17.

            Comment


            • gata cu off-topic-ul !!!

              on: omv carrera 100+ - 4,98 omv electroaparataj
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • alimentat azi lukoil alto benzina 4.96 lei
                sigpic #

                Comment


                • Sa mai zic si eu ceva off topic, ca tot s-a depasit un pic limita. Deci nu Base e "DEVINA".
                  Da cine v-a anuntat masurile de taiere, primul ministru sau Base, dupa plecarea delegatiei FMI? Cine conduce tara, dragi cetateni si colegi? Ha ha ha. Sa traiti cum puteti.

                  On topic: daca o sa remarcati, benzina cea mai ieftina la acealeasi sortimente e la Bucuresti. Motivul: se tem de concitadini, cei de la Guvern.
                  Last edited by mr.K; 25 June 2010, 09:23.

                  Comment


                  • Benzina va scadea numai dupa plecare lui boboc impreuna cu bascosu ca daca majoreaza golanu tva se face benzina 6 lei!!!!!! Sa vedeti voi ce contrabanda cu benzina va incepe.....

                    jos bascosu!!!!!!

                    Comment


                    • Daaaa... ala care o sa vina in locu' lu' Basescu, o s-o faca 50 de bani/litru. Sa vedeti atunci viata pe noi...
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Sa o faca macar la nivelul care era la sfirsitul anului 2008 prin eliminarea accizelor puse aiurea de boloboc ca sa poata fura el mai bine. Cred ca va mai amintiti ca la finalul lui 2008 e 2.80/L.

                        Comment


                        • urs degeaba te chinui, vitriol este pro basescu deci fix 0 ce ii explici tu
                          4.65 la lukoil 1 decembrie astazi
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • Pai eu nu gasesc o explicatie logica si rationala cum poti fi PRO cind ce se intimpla astazi in tara e pur si simplu genocid social; esti pro doar daca ai vreun interes ascuns. Dar ca sa revin on-topic; Sa ne Fereasca DUMNEZEU de marirea tva-ului si de devalorizarea rapida a leului in raport cu euro ca nu mai mergem unu cu masina... cind spuneam 6 lei/L era un prognostic optimist; daca ajunge euro la 6~7 lei cum se preconiza pe la bnr sa vedeti voi de nu se face 10lei/L benzina.
                            Last edited by usr1; 25 June 2010, 19:39.

                            Comment


                            • vitiriol are dreptate ! ...

                              la sfrasitul anului 2008 cine era presedinte ? abia atunci incepuse criza !!!

                              Daca era Geoana presedinte era gratis benzina ! ...asa ca mai terminati ca Basescu e devina !
                              oricine ar fii fost presedinte tot aia era , poate putin mai rau cu Geoana ! ...ca sa scoti tara din impasul accesta prost trebuie sa iei niste masuri !!!...

                              Scuza-ti off-topicul !!!
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Dumnezeu ne va feri de altele,dar nu si de marirea tva-ului.Benzina nu cred ca va atinge 6 lei in viitorul apropiat.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google