Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate ptr ca e "partener Rompetrol..." acu am vazut ca vb de partener!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • La Valea lui Mihai in judetul Bihor la Petrom 3,67 benzina de 95.

      Comment


      • Preturile s-au micsorat. Cu putin, dar se simte. Asteptam si alte micsorari, fara numar :P
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by gusi View Post
          Nu pot sa comentez politica patronului acestei firme "partener Rompetrol"...
          ce-i mai doresc eu falimentu' lu' domn patron partener .... nu mai luati frate de la el ... sa vedem ce face !!!

          Comment


          • Originally posted by ady62 View Post

            Motorina Efix diesel (Euro 4) costa acum 4.15 lei/litru, in timp ce dieselul Super Euro 5 costa de acum 4.44 lei/litru. .
            Scump,oricum raman fidel celor de la rompetrol,mi se pare ca au motorina mult mai calitativa fata de petrom si restul.

            Comment


            • Fratilor nu mai alimentati de la parteneri deoarece astia is bat joc de noi,au benzina foarte proasta(cu apa sau alte impuritati)si isi pun ei ce preturi doresc.
              In Arad cunosc cazuri concrete dar prefer sa nu le dau nume.

              Comment


              • Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Sa speram ca are ceva efect aceasta campanie de ieftinire din presa,macar sa vad si eu la pompa motorina la 3 lei/litru

                  Comment


                  • Niste gunoaie.
                    Cateodata iti vine sa emigrezi dracului.

                    Comment


                    • Si unde mai pui ca a scazut si euro
                      Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                      Comment


                      • Sprint diesel 4.06 parca in omv am vazut azi
                        sigpic

                        Comment


                        • Si de maine va fi si mai ieftin:

                          "Petrom ieftineste carburantii cu 9 bani/litru, incepand de vineri
                          de D.G. HotNews.Ro
                          Joi, 23 octombrie 2008, 15:51 Ultima ora


                          Compania Petrom detinuta de grupul austriac OMV a anuntat ca va ieftini atat benzina cat si motorina cu 9 bani/litru, incepand de vineri, informeaza NewsIn. Astfel, benzina Premium fara plumb 95 costa 3,53 lei/litru, benzina Top Premium fara plumb 99+ costa 3,86 lei/litru, iar benzinele OMV Carrera 95 si OMV Carrera 100 se vand cu 3,63 lei si respectiv 4,26 lei/litru.

                          Motorina se ieftineste tot cu 9 bani/litru, incepand de vineri. Astfel, sortimentul Top Euro Diesel 4 costa 3,83 lei, litrul de OMV Sprint Diesel cu 3,88 lei, motorina Euro Diesel 4 se comercializeaza cu 3,75 lei/litru, iar OMV Premium Diesel cu 4,16 lei/litru.

                          In 17 octombrie compania Petrom a ieftinit preturile benzinelor cu 11 bani/litru, iar pe cel al motorinelor cu noua bani pe litru.

                          Preturile din benzinariile Petrom pot varia cu maximum +/-5% fata de aceste preturi de referinta anuntate de companie.

                          Compania Petrom detine circa 550 de statii de distributie carburanti in Romania. sursa"

                          Comment


                          • 9 bani?Ce sa spun ce mult este!

                            Comment


                            • Nu e mult, dar saptamana asta s-a ieftinit cu aproximativ 2000Lei vechi. Si este ceva. Sa curga ieftinirile, fara numaaar!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • INCA 900 sapt viitoare si o sa avem benzine la sub 3.5 ron
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google