Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vad ca la petrom e asa ieftina si eu am bagat ieri de la rompetrol constanta cu 3.95lei Efix 95

    Comment


    • Wow...Ce preturi
      sigpic

      Comment


      • Petrom 95 3.36, Petrom 99+ 3.69.

        Comment


        • La Calarasi Petrom95-3,46 lei/litru; Top99+-3,78 lei/litru:
          Partener Rompetrol Efix95 aditivata-3,90 lei/litru!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Off: in ce sens este aditivata?
            sigpic

            Comment


            • Adica contine niste substante care , cica, fac bine la motor....D-aia il inroseste dupa o folosinta indelungata
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Am incercat sa iti trimit mesaj dar nu pot. Ce inroseste? Motorul? Si daca da, cum il inroseste?
                sigpic

                Comment


                • Da "search" ca o sa gasesti
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    Off: in ce sens este aditivata?
                    Are aditivi,face motorul sa mearga mai bine,e colorata,ceva gen roz sau rosie fata de clasica motorina galbena

                    Comment


                    • Toti combustibilii sunt aditivati, indiferent de marca.
                      Doar ca aceste companii mari ( OMV, Rompetrol) folosesc aditivi diferiti.

                      Comment


                      • Pe mine nu ma incalzeste cu nimic ca este ea verde, galbena, sau roz bombon. Numai sa merite miile alea in plus, care se aduna la plinuri de rezervor.
                        sigpic

                        Comment


                        • De cand a aparut benzina asta Efix am bagat numai de la Rompetrol, dar acum cand s-a ieftinit in halul asta la Petrom am schimbat benzina. Deci vreau sa spun ca imi pare rau ca am chinuit motorul atata timp cu mizeria aia de benzina. Acum chiar merge cum ar trebui sa mearga un motor. Nici sa nu mai aud de Rompetrol cu aditivii lu' peste prajit.
                          Last edited by vitriol; 3 November 2008, 19:49.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • 3,51 la PetromV Carrera95
                            Cica laca ci chi cea tra la ala ala laaaa ))))))

                            Mafiotii, ar trebui sa fie sub 3 lei.
                            Ei tot scad asa progresiv, normal ca mai castiga asa niste bani de buzunar, in mod normal trebuia din start drastic scazut pretul!

                            Comment


                            • Stai linistit,ca nu o sa mearga pe minus niciodata.Cand o sa se mareasca pretul petrolului atunici o sa creasca pretul benzinei cu 30-40 de bani odata.O sa vezi ce o sa ne linisteasca!Atunci sa vezi:
                              Cica laca ci chi cea tra la ala ala laaaa ))))))

                              Comment


                              • Rompetrol scade preturile carburantilor si renunta la Euro 3

                                Benzina Premium E 4 (Euro 4), care a inlocuit benzina Premium E Plus (Euro 3)=3,29ron/L

                                Benzinei Euro Plus fara plumb i se adauga aditivi speciali si devine Efix benzina 95 (Euro 4)=3,30ron/L

                                benzina Euro Super 98 fara plumb (Euro 4)=3,79ron/L

                                motorina Euro 3 dispare, iar motorina Super Euro 4 devine motorina Euro 4=3,25ron/L

                                Efix Diesel=3.34ron/L
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google