Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clar. Si e cu mult mai buna din toate punctele de vedere.

    Comment


    • Vin si eu cu o intrebare: benzina OMV carerra 100 e mai buna decat premium 99+ de la petrom? Imi zicea azi cineva cum ca ar fi aceiasi benzina...
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Nu este aceeasi benzina,Carera este mai aditivata si cu performante sportive mai bune decat 99+ de la Petrom.
        Convingeti-va singuri.
        P.S. Nu fac reclama,nu am motiv.

        Comment


        • OMV Carrera 100 e mai aditivata decat Top 99+ si intradevar , pare ca merge mai bine cu OMV 100...la inceput stiu ca era adusa din Austria acum insa ma indoiesc

          Ontopic: Alimentat acum de la Lukoil la 2.88 lei pe litru de 95
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Acum depinde despre statii.Cica ar fi statii OMV in tara care primesc carburantii chiar din Austria.

            Comment


            • La OMV de pe Vasile Milea primesc doar combustibili adusi de tiruri cu sigla KLASKEK - numere de OSTRICHE Dar si 3.56 / litru Carrera 100. Oricum motorasul meu de Logan nu recunoaste mai mult de benzina super98 deci . Carrera e peste - si "nu stie" ce sa faca cu ea
              1.6 MPi Icy White

              Comment


              • intrebare... imi explica si mie cineva daca e diferenta intre benzina de 95 de la petrom si Carrera 95 de la PetromV?
                Better late than never, but never better late

                Comment


                • Amestecul de hidrocarburi aromatice este identic , si CO teoretic la fel insa probabil difera aditivii din compozitie
                  1.6 MPi Icy White

                  Comment


                  • Cu petrom 95, abia se taraie pe sosea si consuma si mai mult. E o benzina foarte slaba dupa parerea mea. Am bagat chiar si 99+, tot de la ei si iar mi s-a parut slaba, de aia v-am intrebat de omv carerra 100, vreau sa o incerc si pe aia. De carerra 95 nu pot sa spun nimic pentru ca nu obisnuiesc sa alimentez de la ei...
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • ma interesa daca intr-adevar este diferenta intre ele sau nu...
                      stiu ca cea de 100 e mai buna, dar cea de 95?
                      e cineva care stie daca e diferenta?
                      Better late than never, but never better late

                      Comment


                      • Stiti unde e mai ieftin motorina??
                        I HAVE A !sigpic
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • am alimentat aseara de la petrom 99+ cu 3.16

                          Comment


                          • se pare ca tot pe cei cu motoarele pe benzina ii intereseaza mai mult costul, decat pe cei care au motorul pe motorina de ce oare? ca tot e mai ieftina benzina...
                            sigpic

                            Comment


                            • pe mn nu ma intereseaza pretu....orcum chiar daca creste chiar daca scade tot 99+ o sa alimentez sau carerra 100.....

                              Comment


                              • benzina rulls , cel putin ptr mine... cu toate ca merg mai mult in afara, benzinarul e no' 1 ptr mine
                                Better late than never, but never better late

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google