Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • benzina e 6,15 ron la omv

    Comment


    • 6.31 e benzina de 95 la MOL.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • In București pretul motorinei este 6,51 la omv si Mol ( in Militari) iar benzina intre 6,3 si 6,4. Vorbesc de gama normală. Lukoil am vazut mai ieftin, 6,12-6,2 iar la Petrom am vazut benzina de 95 cu 6,35 lei.

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • Petrom Favorit, Motorină Standard 6,35 lei, Benzină 95 Standard 6,27 lei!
          Last edited by IancuMIC; 2 April 2014, 18:41.

          Comment


          • Hoho , dimineata motorina a scumpa la Petrom(zona Tei) 6.45ron/l . Austriecii au Petrom si Bcr , imi pare ca o buna parte din PIB-ul lor este asigurat de catre noi .

            Comment


            • Postati va rog, preturi la carburanti; restul comentariilor, altadata si in alta parte.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Originally posted by Urmelinho View Post
                Octav007, ai idee cat s-a facut benzina eFix98 ? Sunt curios daca a depasit limita de 7 Lei



                nuj exact cat este benzina 98...mai mult de 7 ron nu e sigur,dar se apropie

                Comment


                • Maxx 100 de la OMV a sarit la 7.01 - 7.03lei /litru' prin Buc.

                  Comment


                  • 6.99 benzina de 100 la OMV Piata Sudului.
                    sigpic

                    Comment


                    • La OMV de pe b-dul Corneliu Coposu era 7.02lei litra aseara...deh e-n centru

                      Comment


                      • multumesc mult. e de mare folos. scuze pentru off. stergeti-l, va rog, si ii trimit un pm.

                        Comment


                        • Petrom motorina 6.36 ron.

                          Comment


                          • In 31.03 am facut plinul cu 5.78 ron/l de la LUK, azi am vazut ca este 6.21ron/l. Deci sa scumpit cu 43 de bani.
                            Benzina 95 in Tg Mures.

                            Comment


                            • Benzina 95 Petrom Brancoveanu(Secuilor), 6.21 Ron

                              Comment


                              • Originally posted by Urmelinho View Post
                                Octav007, ai idee cat s-a facut benzina eFix98 ? Sunt curios daca a depasit limita de 7 Lei
                                Pe 1 si pe 2 la Rompetrol Otopeni era 7,07 lei litrul de EfisS 98. Astazi a scazut la 6,9x.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google