Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pretul benzinei a scazut sensibil sub 7 lei per litru (6.83-6.90lei) chiar si la sortimentul premium maxx 100, dar cum rumenu are memoria scurta, iar o sa se oparasca in preajma sarbatorilor de iarna cand va sari (din nou) la peste 7 lei per litru.

    Comment


    • 6,08/6,01 (reducere 7 bani/l in week-end pana la sf anului)- benzina 95 Petrom Brancoveanu
      6,10 Rompetrol Luica
      6,30 Omv city mall

      Comment


      • Rompetrol Luica
        - efix 95: 5,93 ron/l
        - efix 51: 6,13 ron/l

        Comment


        • Lukoil urziceni : 5,92

          Sent from my ZP1000 using Tapatalk
          My Ride ! B - 29 - TmT

          Comment


          • sal

            Diesel normal Euro 5 , 5,96ron/l, sos Borsului Petrom, nu e rau asa, daca ar ramane.....

            Comment


            • Benzina 95: Mol Sos Oltenitei - 6,03

              Comment


              • Originally posted by adyxzz View Post
                Diesel normal Euro 5 , 5,96ron/l, sos Borsului Petrom, nu e rau asa, daca ar ramane.....
                poate acolo. alaltaieri la rompetrol pipera, motorina standard 6,47.

                Comment


                • piperea nu-i un loc de unde sa alimenteze loganistii!

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    poate acolo. alaltaieri la rompetrol pipera, motorina standard 6,47.
                    Cred ca la niciun sofer de diesel nu ii prieste pretul din pipera, din moment ce in partea opusa a orasului este 6,13 ron/l.

                    Comment


                    • da', probabil ca-i prieste soferului de benzinar pretu' din pipera la pompa.

                      Comment


                      • Alimentat în dimineaţa aceasta de la Petrom Şos.Alexandriei, Motorină Standard, 5,97 lei/litru.
                        P.S Am şi uitat de când nu am mai văzut motorină sub 6 lei/litru.

                        Comment


                        • Originally posted by aris86 View Post
                          Cred ca la niciun sofer de diesel nu ii prieste pretul din pipera, din moment ce in partea opusa a orasului este 6,13 ron/l.
                          si solutia care at fi ?! sa tai bucurestiul in doua ca sa alimentezi de 100 de lei ? eu bag numai rompetrol, dar problema lor e ca n-au statii (8 statii ale lor in tot bucurestiul +cativa colaboratori de la care Nu bag) si motorina nu difera asa de mult de la o statie la alta, ca la petrom.

                          Comment


                          • Benzina95 la pretul de 5,76 la un Lukoil din Adjud, Vrancea.
                            MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

                            Comment


                            • nu vreau sa fiu off topic, dar nu cred ca ieftinirea tine doar de pretul barilului,
                              ci este si electorala. la bucuresti nu se obosesc prea tare
                              fiindca arunca banii pe geam degeaba.

                              Comment


                              • De ce se scumpește imediat dar nu se ieftinește imediat, cand fluctueaza pretul barilului? Pentru ca .. taxele si profitul nesimtit, intelegeri de cartel.
                                Petrom 95-5,83

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google