Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Petrom azi la 1 noaptea 2,77 campulung statia spre iesire brasov
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • eu alimentez de 16 ani de la aceeasi statie de benzina care acum e petrom, inainte ii zicea peco si n-am avut nici cea mai mica problema. benzina luam numai de 95 si motorina iau euro diesel. cea de pe saturn pentru galateni.
      Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

      Comment


      • Astazi, motorina euro5, de la ROMPETROL, 3.57lei/litru... Motorina euro 4 era 3.27. De duminica pana astazi motorina (probabil si benzina) s-a ieftinit de 2 ori....

        Comment


        • Multumesc Sky, bun site-ul. Sarbatori Fericite !!!! si La Multi Ani !!!

          Comment


          • petrom braila 2,74 lei premium 95 FB
            sigpic

            Comment


            • Benzina de 98 de la Rompetrol: 3.51 l. Stie cineva ce pret are benzina de 98 de la Mol?
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Benzina de 95 de la Petrom acum 3 ore 2,79 ron/litru.

                Comment


                • L mol benzina de 98 era acum cateva zile 3.52/l an luat intr-o sticla ca aveam nevoie la motofierastrau si nu mai m-am dus pana la petrom .

                  Comment


                  • Benzina de 95 de la PetromV 2,80 ron/litru
                    GPL 1,80ron/litru
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • petrom baneasa 27800

                      Comment


                      • A ajuns la un pret foarte bun,e cu mult su alte tari din Europa, dar din 1 ianuarie se va scumpi,cresc accizele, asa am auzit la tv.
                        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                        Comment


                        • plimbati-va cat mai puteti !!

                          Comment


                          • se mai ieftineste pana la anul?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ce bine ar fi sa mai scada preturile la benzina dar de la anu se scumpeste iar ca va fi doar euro 5.

                              Comment


                              • Absolut.Asta ar fi un motiv,iar un alt motiv cum spunea cineva mai sus este cresterea accizelor.
                                Last edited by vali007; 28 December 2008, 11:10.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google