Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rompetrol Iasi-Efix 95-5.55

    Comment


    • Petrom Favorit, Motorină Standard, 5,46 lei/litru.

      Comment


      • Rompetrol co95 : 5.6 lei Dar am platit cu bonuri cadou
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Benzina de 95 fata pb Petrom 5,52 ron/l.

          Comment


          • Rompetrol Virtutii motorina efix51 5,47 lei/l.

            Comment


            • Treaba se complica..in Bacau s-a ajuns la:
              Rompetrol Efix 95 - 5.50 Ron
              Socar benzina 95 - 5.44
              Petrom benzina 95 - 5.38
              PEtrom benzina 99 - 5.86

              Comment


              • benzina 5.52

                sambata 18 aprilie

                petrom, bucuresti, str. jiului nr. 10A, sect. 1

                benzina 95

                PRET = 5.52 lei / l

                Comment


                • Petrom Favorit, Motorină Standard, 5,55 lei/litru.

                  Comment


                  • 5,54 benzina de 95 la omv

                    Comment


                    • s-a terminat cu pastele 5.65 ecto 95 huedinului.

                      Comment


                      • Rompetrol Alexandria, efix 95: 5,71 ron/l. Ultima data am alimentat de Paste la ei cu 5,46 ron/l. Intre timp $ s-a mai depreciat, dar preturile tot sus raman, desi barilul este 65$.

                        Comment


                        • Azi, benzina de 95: rompetrol, mol, omv 5.90 lei litrul. ! Iar am dat 280 lei pe plin, in loc de vreo 230-240. cum a fost acu cateva luni...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • OMV 100 - 6,51 lei/l.

                            Comment


                            • Si acum sigur urmeaza un alt protest idiot in genul celor in care oamenii platesc in bani marunti...
                              Protestati altfel: mergeti cu bicicleta si iesiti in strada! Stati uneori ca niste putori, cu facebook-ul pe post de arma iar astia isi vad de treaba lor, introducand si mai multe taxe.
                              Noroc ca la masina nu renunta nimeni. Ce, e prost? Adica, e fraier? Pai ce-o sa zica vecinul? "macar atat: o bere, o tigara si-o masina".

                              Comment


                              • Iar vorbesti doar asa, sa fi remarcat...
                                Cum naiba sa renunt la masina.... Cu ce duc copilu la gradi? Cum duc cumparaturile acasa? Ia mergi tu cu copil de 3 ani pe jos cativa km dimineata...Eu sunt legat de masina rau de tot... Cand a stat sotia un an acasa cu nounascutul, da, am mers aproape zilnic cu bicla, acum nu pot, efectiv nu mi-ar ajunge timpul fara masina, asi intarzia peste tot.
                                Nu inteleg postarile astea ale tale uneori... Esti hi sau ai petrecut cumva? Poate ca tu folosesti masina doar asa, ca un moft... Ia renunta tu la flota, mergeti cu biclele, ca eu alimentez de 4-500 lunar, dar tu probabil inzecit... Nu mai fa pe lupul moralist ca nu tine aici, chiar nu e cazul.
                                Last edited by mumus; 6 May 2015, 06:14.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google