Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la fel cum s-a ieftinit, asa se va scumpi, cate putin in fiecare saptamana
    sigpic

    Comment


    • am auzit la tv ca se scumpeste cu 20 sau 30% in zilele ce urmeaza
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • 20,30%??
        Nu cred.Se va scumpi ea dar treptat.Cu cate 6 bani sau 8 etc.

        Comment


        • Cat mai aveti timp azi, mergeti si faceti un plin si apoi cate putin adaugati dupa cum se consuma! ;)

          La multi ani!
          1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

          Comment


          • cozi mari la benzinariile petrom (cele ieftine) ca pe vremea lui nea 'Laie. am bagat doar de 100 ron ~ 35 L
            sigpic

            Comment


            • A anuntat la stiri ca petrom si rompetrol de maine va scumpi benzina si motorina speram sa nu creasca prea mult preturile la carburanti.

              Comment


              • cica 18 bani !

                eu zic sa stam cu ochii pe ei ca astia vor sa ne lucreze la buzunare ! nu scapa nici o ocazie... mai ales cu criza asta.... le e fomica rau !





                La Multi Ani !

                Comment


                • am fost aseara sa bag niste motorina de la petrom. mirare mare. pe langa coada nemaivazuta de 14 ani, am aflat cu stupoare ca motorina euro 5 (3.07 parca, aia mai ieftina) nu mai era, se terminase deja stocul, asa ca am bagat din aia mai scumpa super mega top euro 5 care era vreo 3.20. sunt curios mai tarziu cam care o sa fie pretul. deci astia de la petrom au avut euro 5 de ieri bagata deja in rezervoare, numai ca pana am ajuns eu au si terminat-o. accizele astea.
                  Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                  Comment


                  • Asa e de fiecare data la petrom coada ca i cel mai ieftin carburant de pe piata noastra si cel mai bun oameni cand au auzit de scumpire au fost sa alimenteze ca se cunoaste la un plin si cati va bani in plus asa afost si in 30 cand am alimentat si eu o coada de dadea afara din peco.

                    Comment


                    • E smecherie si cu peco-urile indiferent daca sunt PETRom sau altceva . Gen - pompa in revizie la benzina 95 , dar daca vreti avem 7 pompe cu benzina 99+ . Normal ca vor s-o vanda p-aia mai scumpa . La fel si cu motorina despre care vb sunt sceptic in privinta faptului ca s-a terminat Sper sa nu se scumpeasca mult carburantii cu E5 asta
                      1.6 MPi Icy White

                      Comment


                      • Alimentat azi dimineata de la PetromV,carera 95 3.07,deci s-a scumpit.

                        Comment


                        • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                          cozi mari la benzinariile petrom (cele ieftine) ca pe vremea lui nea 'Laie. am bagat doar de 100 ron ~ 35 L
                          Acum 6-7 luni de 100 lei bagam vreo 24 litri, diferenta de 11 litri, adica vreo 150 km de mers in plus... Ok, inteleg ca se da doar euro 5, dar stocurile de euro 4 nu s-au epuizat peste tot. Noi acum luam tot E4 la pret de E5
                          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                          Comment


                          • totusi preturile sunt marfa fata de ce au fost acuma cateva luni.

                            Comment


                            • Sunt deocamdata.Da stai sa vezi la mijlocul anului cat vor fi de ,,marfa".

                              Comment


                              • Vazut preturi noi PETROM . 2.97 / litru Petrom 95 (s-au inversat ultimele 2 cifre fatza de ieri 2.79) Inca acceptabil .
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google