Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sfat de la cineva patit...
    nu mai puneti mai mult de 50 de litri ca riscati sa ajunga benzina in canistra de carbon si apoi trebuie sa o schimbati...
    pentru cativa litri in plus, eu zic ca nu se merita riscul...
    Better late than never, but never better late

    Comment


    • eu stiam ca spuma nu stiu pe unde se scurge, ca nu mai are loc daca ii faci plin pana la refuz. oricum, am alimentat o singura data asa mult, nu stiu ce mi-a venit. mai mult de 50 nu a pupat. si cred ca de la un singur supraplin nu se buleste nimic.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Stie careva preturile de la OMV?

        Comment


        • la brasov 3.20
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Carera 95?

            Comment


            • da, carera 95
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Eu imi pun Carrera cand mi-oi lua PORSCHE Pana atunci ... noi sa fim sanatosi
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • eu doar de la mol alimentez. dar ma uit la preturi cand trec pe langa benzinarii
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Originally posted by ingerulol View Post
                    Eu imi pun Carrera cand mi-oi lua PORSCHE Pana atunci ... noi sa fim sanatosi
                    si ce nu avem PORSCHE? unii au FERRARI (rosu), altii MERCEDES (argintiu) eu sunt mai modest LAMBORGHINI (galben)

                    petrom braila statia-gradina mare 3,07 ron/l
                    sigpic

                    Comment


                    • Au scumpit iar hotii pretul la pompa cu 9 bani.
                      Ca doar deh, moneda nationala este euro, iar marea majoritate a benzinei este importata...Mama lor de hoti.

                      Comment


                      • Da s-a scumpit grav - o sa merg tot pe GPL ca e 1.79 pret de referinta
                        Dupa tine Bogdane ... inseamna ca eu am ASTON MARTIN (alb) :P
                        1.6 MPi Icy White

                        Comment


                        • Bai chiar ca-s niste ...In sfarsit uimit am fost cand au ieftinit-o acum de ce m-as mira ca o fac la loc.

                          3.21 azi la Petrom - 95.

                          Numai bine si mai reduceti turatiile
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Romania este o tara de c........... nu ai ce face barilul iara a scazut si cei de la peco iara au crescut pterutile numa la noi se poate intampla asa ceva.

                            Comment


                            • Pur si simplu e o intrebare. Acum ca am castigat procesul de la Haga cu Ucraina, o sa ne fie mai bine din punctul de vedere al pretului la pompa? Ziarele vehiculau ca daca am castiga, am avea independenta energetica 18 ani sau ceva de genu'...
                              I don't drive fast...I fly low !!!

                              Comment


                              • Am alimentat azi petrom 95 3,16 lei,japca de tara nu alta.Nu noi am castigat procesul de la Haga ci OMV-ul.Am luat platoul continental de la ucrainieni si l-am dat la austrieci.
                                KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google