Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi a mai scazut 5,14 ron litrul de benzina de 95 la petrom

    Comment


    • Ieri la Petrom 5,16 lei pe litru benzina de 95

      Comment


      • 5,15 benzina 95 Lukoil Baneasa

        Comment


        • La Lukoil Petroșani a scăzut din nou prețul de week-end la Ecto Sport 98, la 5,09 lei.
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • Benzina de 95 și de 98 la Lukoil 5.13. N-am întâlnit Petrom în drum azi dar saptamana trecuta la Lukoil era mai scump decât la Petrom.

            Comment


            • Am trecut pe langa un Petrom de pe Mihai Eminescu, 5.09 lei benzina 95.

              Comment


              • Astazi petrom 5,13, Lukoil 5,13, benzina de 95.

                Comment


                • Azi rompetrol de 98 5.98 lei Brasov
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Azi Petrom 5,10 benzina de 95

                    Comment


                    • Petrom Pitești (Bascov) =5,08 benzina 95

                      Comment


                      • Statie Media Trans (pe soseaua de centura) azi dimineata, 5,05 lei. Cred ca e cel mai mic pret la benzina din ultima perioada; nu stiu de unde cumpara benzina..
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • 5.10 benzina de 95 la Petrom. A scazut pretul barilului.

                          Comment


                          • Motorina standard la Petrom 5.54. La Mol cu 3 bani mai scumpe si benzina si motorina. Ma mir ca nu mai sunt diferente de pret intre diferite statii ale aceleiasi companii (ceea ce mie mi se parea firesc, dar am inteles ca fiecare statie isi poate pune o marja de pana la 10 bani, in functie de zona).

                            Comment


                            • Mol Sos Berceni - benzina 95 - 5.25 lei/litru. A scazut cu 6 bani in 2 zile. Sa tot scada, ce sa zic ;)

                              Comment


                              • 5.04 benzina 95 la Petrom (Bucuresti, str Mihai Eminescu). Si 5.05 la Lukoil Baneasa. Companiile pe care le acuzam de oligopol se lupta care ajunge ultima la 4.99. Sper sa va pot anunta saptamana viitoare un astfel de pret. Sa vedem cine altcineva il gaseste primul (sa fie benzinarie consacrata, nu Popescu Oil).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google