Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aris86
    replied
    Probabil atât o fi și la Rompetrol Viilor, au același preț deobicei.

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    OMV Bellu: atat benzina 95, cat si motorina standard - 4.98 lei/l.

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    Originally posted by aris86 View Post
    La Rompetrol exista o întârziere de 24h la aplicarea scumpirilor/ieftinirilor. De pe net, nu știu cat de exact este prețul, Rompetrol Viilor, efix95 apare 5,22 Ron/L.
    e o intarziere la scumpire. la rompetrol virtutii aparea 5,21 pe site-ul lor si, cand m-am dus sa alimentez in aceeasi zi ( alaltaieri, 30-12), am vazut ca era 5,36.
    eu nu alimentez decat la ei. daca aveam o benzinara, alimentam unde e mai ieftin.
    Last edited by B997NDL; 1 January 2017, 17:26.

    Leave a comment:


  • aris86
    replied
    Nu-i nimic. Alimentam la alte stații, dacă ei vor preturi premium .

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Pai la Rompetrol- ul aratat mai sus e o diferenta de 5 bani fata de ieri. Consider ca au aplicat deja reducerea (nesemnificativa).

    Leave a comment:


  • aris86
    replied
    La Rompetrol exista o întârziere de 24h la aplicarea scumpirilor/ieftinirilor. De pe net, nu știu cat de exact este prețul, Rompetrol Viilor, efix95 apare 5,22 Ron/L.

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Bun; va opresc aici discutiile despre accize, tva si altele.
    Personal n-as avea nimic impotriva sa purtati succinte discutii pe marginea pretului la combustibili, dar nimic nu-mi garanteaza ca asa va fi.
    Postati doar pretul la pompa si statia.

    Leave a comment:


  • puscoiuionut
    replied
    La acciza nu sunt sigur,la TVA sunt sigur deoarece pe 30 seara cand am terminat programul de munca am schimbat TVA-ul in casa de marcat la 19%

    De la ora 00.01 TVA-ul este de 19% il loc de 20%
    Last edited by puscoiuionut; 1 January 2017, 15:28. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Originally posted by puscoiuionut View Post
    Sotia lucreaza la Mol,la 00.02 a venit seful de statie si a facut schimbarea.pretul este din reducerea accizei si reducere de TVA la 19%...
    Eu am auzit ca inca nu se umbla la acciza, decat dupa nu stiu ce verificari, iar tva-ul ramane 20% anul asta. Abia de la anul scade la 18%.

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Astazi, acelasi Rompetrol 20170101_132702.jpgLa Petrom era 4,96 benzina, 4,86 motorina.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google