Problema...aerator...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema...aerator...

    La nervi am dat un pumn la unul din cele 2 aeratoare din centrul consolei, adica cea dinspre sofer si mi-a intrat chestiile alea 2 care se rabateaza in interior pe conducta aia. cum le scot de acolo?? Acum am o gaura si sa pun altele...trebuie desfacut bordul?? Are ceva daca le las acolo ??
    sigpic

  • #2
    Chiar nu ma poate ajuta nimeni ??? cum scot si eu alea din aerator am incercat cu o sarma si iam facut la capat o bucla dar degeaba nu am reusit.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Dar sau dus rau rau in fund?

      sigpic

      Comment


      • #4
        Cu un aspirator dar inchizi celelate clapete sa se faca vacumul doar pe acea gaura (un aspirator casnic de putere mai mare ca sa nu te chinui'1500 w') astept berea - si cand te mai enervezi uitate in oglinda si ardeti una ,masina nare nici o vina

        Originally posted by SoNyKeL View Post
        Dar sau dus rau rau in fund?
        nu vorbi vulgar
        Last edited by Seba; 28 March 2008, 12:23.

        Comment


        • #5
          Eu nu pricep un lucru , deci ai dat cu pumnu si alea sau dus in fundu conductei , si au ramas intepenite acolo? Adica le vezi le simti? Si banuiesc ca s-au si rupt... dar de ce ai dat cu pumnu?

          sigpic

          Comment


          • #6
            A ricosat din pasagerul de alaturi

            Comment


            • #7
              Deci tot nu m-am lamurit , pasagerul a dat cu fundul in aeratoare si aeratoarele au ricosat in pumnu lu gogoasa? Pe pasager il chema ecler sau savarina?

              sigpic

              Comment


              • #8
                Cred ca il cheama pamantul "of topic"
                -------------------------------------------------------------
                Cu un aspirator dar inchizi celelate clapete sa se faca vacumul doar pe acea gaura (un aspirator casnic de putere mai mare ca sa nu te chinui'1500 w') astept berea - si cand te mai enervezi uitate in oglinda si ardeti una ,masina nare nici o vina

                Comment


                • #9
                  Totusi daca alea sunt blocate acolo nici mama lu proces verbal nu le mai scoate

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Se pare ca aceasta problema a fost postata ca sa discutam noi doi - in timp ce absoarbe cu aspiratorul bate cu pumnul in bord(ca se pricepe)si o sasi dea drumul dar nu cred ca sunt blocate

                    Comment


                    • #11
                      Gogoasha69...daca nu fac zgomot in mers si aerul intra in masina prin acel canal nu ai de ce sa iti faci grija...si fi si tu mai calm la volan
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Eventual poti sa pui altele si le lasi pe alea acolo in cazul in care ce spune valeriuciprian e valabil si sunt sigur ca eeee

                        Comment


                        • #13
                          Nu fac zgomot... dar sa nu intre prin ceva pe acolo sa mai fac alta problema...

                          nervi din cauza la un participant la trafic care mi-a taiat calea de 2 ori si m-am luat dupa el, l-am oprit si m-am dat jos la el cu un pulan. era unu la 40 ani asa, dar nu i-am picat nici una ca a sarit mama "omori omu` cu aia" si de nervi am fu**t una la aerator. acum mi-am procurat si spray paralizant defenol cs nu stiu cat de bun e, e un spray negru si in curand permis port-arma respectiv arma.

                          @petroman: daca reusesc cu aspiratorul, trebuie sa iti dau 2 beri, una trebuie oricum sa ti-o dau ca mai ajutat cu franele...

                          sorry ca raspund mai greu dar mai plec prin oras
                          Last edited by gogoasha69; 26 March 2008, 20:34. Reason: edit
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Bine las sa adun o naveta si dupa aia te caut

                            Comment


                            • #15
                              LOL...mai bine nu ziceai ca ai dat cu pumnu' ca te ia lumea la misto

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google