Panou Sigurante Motor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Panou Sigurante Motor

    Astazi mi sa ars una dintre sigurantele de 60 A (bleu) dintre cele 2 aflate in panoul de sigurante de la motor(din stanga bateriei).Problema este ca nu doar sa ars siguranta,ci sa topit toata siguranta pe acel panou format din 2 sigurante,din cauza unui contact imperfect.Daca stie cineva cum se inlocuieste acel panou,repet se poate inlocui doar acea parte de 2 sigurante(am vazut ca iese de acolo) dar nu stiu cum sa procedez cand ma lovesc de acele fire rosii groase.PLZ heeellpp!!

  • #2
    --> Un electrician auto priceput rezolva aceasta problema poate pentru totdeauna.

    Comment


    • #3
      buba e ca trebuie sa duc electricianu acasa ca masina u merge la el...si ma gandeam ca daca nu e greu e si mai ieftin sa o fac eu.alte raspunsuri?

      Comment


      • #4
        cum o zis si colegu mai bine un electrician care se stie,cine stie cum faci si poate ia foc doamne fereste,mai bine dai niste bani dar esti sigur,bafta.

        Comment


        • #5
          casco ) poate o schimb

          Comment


          • #6
            ai grija ca cu chestiile astea nu-i de gluma cum au zis baietii mia sus mai bine dau niste banii (oricat ar fi) si faci o treaba klumea bafta
            MY CLA

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google