Cod Radio Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cod Radio Logan

    Salut ,se mai ocupa cineva cu coduri pentru radiourile de pe logan .mi-am luat logan acum 1 luna ,si nu ma pricep la masini deloc ,am gasit pe net pana la urma faza cu minele de pix sa scot casetofonul,l-am scos sa vad ce mufe are in spate sa stiu ce casetofon sa iau pe viitor,si cand l-am pus inapoi ,surpzia imi cere codul .m-am uitat pe toate cartile si pe cartea de intretinere,nu e trecut nimic,factura nu am ca e la mana a doua .nu am nimic. mai are rost sa scot casetofonul din nou ca sa spun datele de pe el ?

  • #2
    Incearca sa te duci la o reprezentanta dacia , daca nu te ajuta nimeni aici .

    Este deschisa si o pagina pe tema asa cu parolele care le-au mers celorlalti useri cu probleme ( incearca din ele )
    sigpic

    Comment


    • #3
      am vazut ca fiecare parola difera infunctie de seria inscrisa pe aparat.asta era intrebarea ,mai are rost sa scot aparatul de acolo sa iau datele sa le postez aici ?

      Comment


      • #4
        Scoate-l si posteaza datele cerute in topicul respectiv, sigur te ajuta cineva.
        GL-22-TOF

        Comment


        • #5
          Acesta se inchide aici.
          Continuarea la: Cod Deblocare Radiocasetofon Logan

          Rog utilizarea functiei Search a forumului, inainte de a deschide un topic!
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google