Inghetare Parbriz Interior

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    verifica sub covorase in ce stadiu e mocheta.si eu pateam anul trecut la fel,aveam obturata scurgerea de la aerul conditionat si toata apa mi-o bagase in masina.aveam mocheta imbibata toata de apa.de cand am desfundat conducta aceea de sub masina si s-a dus apa pe timpul verii,s-a uscat si mocheta si anul asta nu mai am problema asta.

    Comment


    • #17
      Lasati covorasele sau alte zapaceli,e asa cum a zis crull.Daca bate soarele din spate se face condens pe parbriz,in interior.Chiar ieri am gasit parbrizul inghetat pe interior,parcasem masina cu fata spre nord.
      Last edited by D-FENS; 30 January 2012, 18:59.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Problema pe care o expune colegul @kata dog este cel putin ciudata, am mai observat-o si eu pana acum, insa n-am bagat de seama.
        Astfel, un vecin care sta la casa are un golf 5 diesel(pentru sotie) si un logan diesel(pentru el). Mereu am observat iarna ca golful are geamurile inghetate pe interior, iar loganul nu. Masinile sunt parcate una langa alta, omul nu are garaj.
        El chiar facea haz de necaz si ii spunea sotiei sa-si cumpere o masina mai buna care nu ingheata, adica logan
        Sa fie loganul chiar asa prost izolat si iese condensul, pe cand la vw ramane in masina?
        Nu pot sa-mi dau seama care este explicatia.....

        Comment


        • #19
          pai si pe unde este aceea conducta pe sub masina?
          am verificat mocheta si nu este umeda.
          multumesc

          Comment


          • #20
            si la mn a inghetat foarte putin pe mijloc cand am lasat masina afara dar inainte sa plec din masina era aburit pe interior deci ii cam clar dc
            MY CLA

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google