Aplicare Stiker LOGAN Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aplicare Stiker LOGAN Club

    Merci pentru ele KeanuRev dar am o dilema si anume daca pe cel mare pot sa-l montez pe interior,daca il pun pe afara mi-l rade stergatorul de la sofer(aero de 60 cm) si nu prea-mi convine.
    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

  • #2
    Nu ii face nimic stergatorul, o sa vezi...
    Titlul este gresit, mergi si modifica..."sticker"

    Comment


    • #3
      Punel cum ii p masina asta si sigur nul va rade stergatorul.
      Attached Files
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • #4
        Asa e si al meu...
        Attached Files

        Comment


        • #5
          @burtosu: la mine trece stergatorul peste jumatate din Club si de citeva luni bune nu s-a luat
          in alta ordine de idei, suprafata trebuie sa fie bine degresata. ATENTIE! Chestiile de spalat parbrize sau geamuri nu's bune! Se dezlipesc imediat!

          cred ca am sa fac un film tutorial cu aplicarea stickerelor.
          tare cred ca il fac deseara, daca ai rabdare pina miine, il vezi pe youtube
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Pai cred ca pe al tau nu il atinge ca ai stergatoare de 40/40 parca si eu am 60/40 si cel mare vine pana sus.

            Astept crististreulea,multumiri.
            Last edited by crististreulea; 12 May 2008, 19:27.
            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

            Comment


            • #7
              Si eu am un stergator mai mare si unul mai mic(pasager) si nu pateste nimic sticker-ul! Uite la avatar. E pus in decembrie daca nu ma insel...
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #8
                Atunci maine dupa o spalare ca la carte va fi dotata cu STIKER-e.
                KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                Comment


                • #9
                  Se urca acum filmul pe youtube, e disponibil in aproximativ 45 minute
                  Broadcast: Public | Uploaded (processing, please wait)

                  Si tutorialul
                  Last edited by crististreulea; 12 May 2008, 21:27.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    Foarte bine Cristi...multi chiar nu stiu cum sa le puna

                    Comment


                    • #11
                      Si acuma sa pun si eu o intrebare(nu sariti pe mine)!
                      am vazut bine in filmulet,inainte de aplicarea stickerului trebuie putin sa fie umed a suprafata?ca am vazut ca a turnat cristi un pic de apa acolo,si after a pus stickerul!
                      PS:apropo frumos filmulet!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ai vazut ca a scris si el...nu turna apa....el a turnat ca sa il dea jos usor.

                        Comment


                        • #13
                          )Foarte rau filmul.. trebuia acolo.. PUS MARE NU pe tot ecranul ca mai mult ca sigur o sa toarne lumea apa
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            Aaaa...da ai dreptate radu, am urmarit mai atent si am vazut!
                            mersi de raspuns
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Deci: radu_lyn si keanurev sinteti amindoi dude!
                              la minutul 1:08 am scris suficient de clar "nu turna apa dar foloseste o cirpa umeda sau un pulverizator"
                              daca torni apa se prelinge si nu mai ramine apa pe parbriz/luneta, deci folosesti o cirpa umeda sau un pulverizator. apa trebuie sa fie in acel loc. in cazul in care il pui gresit sa il poti dezlipi usor.
                              in plus, daca ramin bule, fiind apa scoti mai usor.
                              si eu am fost sceptic cu apa, dar chiar e ok
                              cei care pun folie pe luneta, geamuri laterale folosesc apa
                              Last edited by crististreulea; 13 May 2008, 13:10.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google