Sticker Nivel De Echipare Usa Dreapta Fata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sticker Nivel De Echipare Usa Dreapta Fata

    Salutare, am si eu o intrebare...TOATE modelele de Logan au aplicat in interiorul usii dreapta fata sticker privind nivelul de echipare ?

  • #2
    Eu la toate am vazut acel sticker
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      Na, pai eu nu-l am, masina am luat-o "secand", stiam ca a fost "atinsa" portiera din dreapta, insa se pare c-a fost schimbata sau revopsita cu totul, intrucit nu mai am acel sticker. Oare il pot gasi pe undeva in formula "originala" ? Mersi de ajutor !

      Comment


      • #4
        Vezi ca este un user(alexyno) care face stickere de aproape orice dimensiune,poate te ajuta el.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Anakin View Post
          Salutare, am si eu o intrebare...TOATE modelele de Logan au aplicat in interiorul usii dreapta fata sticker privind nivelul de echipare ?
          Nu se afla pe usa ci la baza stalpului dreapta; e de forma ovala.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #6
            E pe usa, cel pe care scrie "AMBIANCE", "PREFERANCE"... etc.
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • #7
              Cu tot respectul, eu am inteles ca vorbeste de sticker-ul in care se da nivelul de echipare(motor, cod vopsea, cod tapiserie, etc)
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #8
                poate ma ajutati pe mine cu ceva....am un logan albastru inchis si mam cam saturat de aceasi culoare....as vrea ceva nou, un colant, ceva modele.....ma puteti ajuta si pe mine cu ceva ideii?

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google