Imi Intra Apa In Portbagaj

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De vreo saptamana am si eu problema asta cu intratul apei in portbagaj in spatiu de de pozitare...ma dispera...am sa verific tot ce s-a scris inainte referitor la subiectul acesta...
    P.S....Nu vreau sa fiu rautacios cu colegul GMR...dar prietene decat sa postezi la misto mai bine abtinete...e mai bine ...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • #17
      am avut si eu problema asta,si am inlocuit aeratorul ala din dreapta de deasupra rotii si nu mai am nici o problema acum,era garnitura rupta la mine

      1.6 MPI 8Vsigpic

      Comment


      • #18
        Am avut si eu problema asta pe ambele parti si am rezolvat-o cu ceva gen mastic de jur in prejur la rama.

        Comment


        • #19
          asa am facut si eu, doar pe partea stanga
          Last edited by 77sky; 9 June 2011, 21:24.

          Comment


          • #20
            Garnitura de la aeratorul din stanga am gasito rupta...caut sa o inlocuiesc...mersi de ajutoare...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #21
              Salutare, am si eu aceeasi problema, azi cand in bucuresti a plouat toata ziua, in spatiul de depozitare din dreapta aveam un lac artificial , unde mai exact se afla acea gura de aerisire??? in portbagaj sau pe afara?

              Comment


              • #22
                Uite detalii aici.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #23
                  mersi mult

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google