Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am montat pe un logan benzina varianta cheala, am gasit un baiat langa bucuresti cosmin il cheama si m-a costat 3500ron cu montaj cu tot si servo directie si garantie 6 luni, recomand.. daca vreti va las numarul de telefon

    Comment


    • Enorm de putin sa fie cum spui tu dar pentru prima versiune se pun multe pe masina,pompa directie,caseta directie ,alternator, o zi buna tuturor

      Comment


      • @mc_maxx: poti sa-mi dai si mie numarul de telefon sa sun sa vad cat costa AC pe Logan Preference?

        Comment


        • 30-33 milioane piese plus montaj

          Comment


          • Salut,
            Am un ambinace (fara servo) 1.5 dci din 2007, cam cat m-ar duce piesele + montajul AC? Ploiesti sau prin apropiere.
            Multumesc.

            Comment


            • Undeva la 30 mil dar sa nu ceri directie electrica ,sari de 50 mil,

              Comment


              • Originally posted by aurelian68 View Post
                Undeva la 30 mil dar sa nu ceri directie electrica ,sari de 50 mil,
                Ok, mersi de sfat, nu cer directie electrica, dar nu e nimeni doritor sa se bage? Asa cum am spus, Ploiesti sau prin apropiere.

                Comment


                • pt bucuresti se poate monta aer conditionat la 0726240862
                  Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                  Comment


                  • cosmin iesire din comuna chitila 0761610099

                    Comment


                    • am si eu intrebare la care as dori un raspuns la concret si la obiect fara sa tot batem campii cu tot felul de pareri! Cine ma poate ajuta (unde si cat costa) sa montez un aer conditionat pe un logan 1.2 16v euro 5 modelul ambiance (echipare e0) are doar abs si airbag sofer ! as dori niste raspunsuri mai la concret va rog mult! stima o zi buna

                      Comment


                      • cine monteaza A.C. in PITESTI si un pret va rog?????

                        Comment


                        • salut cat ma costa sa pun ac pe un preferance din 2011 motor 1.6 si daca stiti pe cine in zona hunedoarei

                          Comment


                          • unde se poate monta aer conditionat pe logan diesel

                            un nr de telefon pt montat aer pe logan diesel in Pitesti.

                            stiti pe cineva care monteaza aer pe logan,un nr de telefon in Pitesti............
                            Last edited by relu73; 12 June 2014, 14:19. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Mioveni, Pitești, voi în patria Loganului nu găsiți montatori de AC?
                              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                              Comment


                              • Pai cine a zis ca ar cauta si nu ar gasi? Ei doar asteapta sa le spuna cineva.

                                Iti faci o idee imediat dupa ce citesti 20 de pagini aici, da' si cu literele astea... e cam greu.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google