Capac Dispozitiv De Remorcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capac Dispozitiv De Remorcare

    Va salut.
    I-mi spune si mie cineva cum se scot capacele care acopera dispozitivele de remorcare de pe barele de protectie ?
    Va multumesc.

  • #2
    simplu cu surubelnita,,,,,,,,dreapta.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #3
      Originally posted by vicctor View Post
      Va salut.
      I-mi spune si mie cineva cum se scot capacele care acopera dispozitivele de remorcare de pe barele de protectie ?
      Va multumesc.
      ai un spatiu in partea de jos,nu baga in alta parte ca patesti ca mine,bulesti vopseaua

      Comment


      • #4
        intrebare.........daca montezi carlig cu service autorizat mai trebuie omologat la RAR ....???
        sunt in garantie si nu vreau sa montez cu service dacia e scump tare (800 ron) eu am gasit cu 260 +montaj

        Comment


        • #5
          Din cate stiu eu, nu iti trebuie! Doar sa nu faci improvizatii. Am avut zilele trecute un carlig de vanzare care a vazut aproape toata Europa, cu remorca sau rulota agatata si nu a cerut nimeni nici un act de la RAR.

          Comment


          • #6
            stiti cumva unde as putea monta un asemenea carlig??

            Originally posted by Anghel M View Post
            intrebare.........daca montezi carlig cu service autorizat mai trebuie omologat la RAR ....???
            sunt in garantie si nu vreau sa montez cu service dacia e scump tare (800 ron) eu am gasit cu 260 +montaj
            imi poti spune si mie te rog unde ai gasit carlig la 260 ron?
            Last edited by dop; 2 September 2009, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google