Logan 1.4 Mpi Vs Logan Pick-up 1.6 Mpi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La stabilitate gandeste-te doar ca pickup-ul are aceeasi inaltime a caroseriei cu berlina, un platou de incarcare ranforsat (pe dedesubt) la cca. 0,5 m de sol, si lipsa "cocoasei" de la MCV/Van, deci rezulta un centru de greutate mult coborat fata de MCV/Van.
    Iar MCV-ul cu toate ca multi sustin ca are o tinuta de drum buna pe viraje, eu l-am comparat la prima iesire pe serpentine cu cauciucurile stock, acum aproape trei ani cand l-am luat, cu o ...balena...

    Comment


    • #17
      Da' di ce nu fuge tare si are demaraj mai slab ca berlina?
      Alte rapoarte..?

      Comment


      • #18
        aparent ar avea aceeasi cutie, cu aceleasi rapoarte ca si dci, daca ar fi sa ne luam dupa variantele Nissan NP200 asamblata in Africa de sud: http://www.nissan.co.za/en/web/model...0088741236.htm

        Comment


        • #19
          e un pic altfel cutia fata de berlina. e ca aia de pe emceveu, adica ceva mai scurta, ca e de tractiune. aia n-au facut papucul sa ne dam cu el blana 200 pe autostrada...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #20
            daca facem topic de pick-up merge si cu 200 pe autostrada, iar al meu ca e remapat merge si cu 220 pe ceas...ul de la butelie!

            Comment


            • #21
              Vreau o cutie de tractiune pe utilajul meu, ca sa traga bine...

              Comment


              • #22
                pai...banuiesc ca daca iei una de pick-up..se rezolva.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #23
                  am vazut pick up diesel care se misca chiar foarte ager in trafic
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google