Logan Vs Cielo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Vs Cielo

    Un simplu Logan stock 1.6 MPI vs Cielo 1.5 MPI cu evacuare fara catalizator , computer schimbat (scoasa plafonarea) , filtru aer sport. Rezultate aici:
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

  • #2
    nici nu credeam ca sielo ar fi facut loganul( pata aia galbena pe parbriz e pusa la misto?) eu am o parere foarte buna despre logan mai ales de cele pe benzina1.6

    Comment


    • #3
      Ce fel de 1.5 era? Daca era cel de 1.5 8v de 75 de cai cu cateva modificari la el normal ca l-ai facut. Am mers zilele astea cu Cielo de 75 cp, trage mai prost ca a mea (ambreiaj mai varza + ca e invatata lenes) insa imi place sunetul la Cielo in turatii mari sau de la 3000 la 4000 rpm, foarte frumos sunetul fata de Logan care se aude ca in NFS.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • #4
        ala nu-i nexia?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Originally posted by Bobo12 View Post
          Un simplu Logan stock 1.6 MPI vs Cielo 1.5 MPI cu evacuare fara catalizator , computer schimbat (scoasa plafonarea) , filtru aer sport. Rezultate aici:
          http://www.youtube.com/watch?v=sbaEJ...e=channel_page
          "bah esti prost"?...de ce dreaq nu spui cum l-ai facut pe bietu om...in clip nu se aud planetarele?...MOP-ule,MOP-ule

          Comment


          • #6
            S-a mai discutat pe tema Cielo vs Logan. Exista topic dublicat, chiar pe sectiunea de vs...Se vede greu asa-i?

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google