liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Octavian vs Matiz (el gol, eu inca 100 kile in plus)
    Octavian vs Polo 1.2 tunarit (adica avea xenoane)
    Octavian vs Masina de Colectat Gunoaiele

    Octavian i-a nerorocit pe toti

    Comment


    • ala cu masina de gunoi era in timpul serviciului?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • @merci baietzi...si pare rau pentru aseara pentru cei din mioveni....pa ce ca au bagat benzina au mai plecat si cu amenzii
        @octavian: felicitari
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Felicitari Daniel
          pacat pentru cei cu felicitarii
          a fost frumos si friguros

          Comment


          • CE se poate strica daca schimb viteza fara sa iau de pe acceleratie?

            Comment


            • nimik...doar ca masina o sa anunga in plafonare si nimik altceva..
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Originally posted by usr1 View Post
                CE se poate strica daca schimb viteza fara sa iau de pe acceleratie?
                o sa bruschezi tare cutia de viteze. (am incercat si eu...si smuceste...bine....eu aveam acceleratia apasata un pic mai mult)
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Mda...cel mai ''interesant'' e daca ratezi o treapta si esti cu acc la podea, zici ca acu' gata, s-a dus dracu un sincron/pinion.
                  In rest ar trebui sa fie OK (ca la tiptronic).

                  Comment


                  • Rupi bieleta de cuplu (printre altele) daca nu iei piciorul de pe acceleratie cand schimbi. Presupun ca te referi strict la liniute....

                    Comment


                    • MCD asta e dat drecu

                      un logan 1.4 resoftat vs solentza 1.4 stock care castiga oare ?
                      azi am condus o solentza de 1.4 merge bine dar de la ture inalte parca nu mai trage binisor .. doar acolo jos
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • deocamdata mcd e sef .are el miste redbull 230 grade care rupe ,mai ales pe treptele 3,4.bravo dane.mai vreau o tura ca cea de vineri.felicitari pt masina.pacat ca a fost cam scumpa taxa de drum .sper sa nu fii fost radarul dat drumu cand ai trecut pe langa el .
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Originally posted by MCD View Post
                          nimik...doar ca masina o sa anunga in plafonare si nimik altceva..
                          MCD-ule in primavara ne intalnim pe undeva sa ne dam? M-ai facut curios.
                          PS : Da-te si cu 318i matza ca nu trage cine stie ce.
                          PS2 : Nici a mea nu-i stock !
                          I My Honda !

                          Comment


                          • stefi_sezione , nu merita deplasarea pentru tine...

                            Comment


                            • Originally posted by stefi_sezione View Post
                              PS : Da-te si cu 318i matza ca nu trage cine stie ce.
                              Doar 318i?
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Originally posted by CataFOF View Post
                                stefi_sezione , nu merita deplasarea pentru tine...
                                Ma risc. Poate avem norocul de o legala pe la Pitesti ...
                                aleXpeed - da...318 normal...nu IS...IS-ul are 140cp si deja trecem la alte treburi
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google