liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @stefi_sezione:
    Originally posted by MCD View Post
    MCD vs 320 vanos nu cunosc masina .....MCD win o masina
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • 318 is (140 ponei) , 0-100 : 10.2 sec.
      Pot spune ca e chiar putoare, in ciuda faptul ca toata lumea cade pe spate cand se rosteste: biemvieu.
      Nu toate pisicile bolnave ori ursi panda sunt masini sport

      Comment


      • Si asta s-a demonstrat vineri, cand MCD i-a luat la rand: urs, apoi pisica.

        Ursul s-a facut mai mic decat Koala iar Pisica s-a facut cat soricelu'... Le-o dat-o Loganul sa se sature
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • ce tovasari rai am....pisica trage bine) un tir a fost de ajuns intre masini..
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • acum zi-ne drept: cati bani ai dat in seara aia alora cu care te-ai dat...ca sa piarda,huh/???
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • nu mai are MCD loc pe scaun de EL insusi ))...
              liniutele te pot salva cateodata ;) prietenii stiu de ce :P

              Comment


              • Fara numar.....RECUNOSC...MAI PRINS ACUMA
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • un tir cu 2 remorci
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • Fir'ar al naibii de motan raios...toate porcariile pe toate drumurile..."Masini sport!"

                    Comment


                    • un TIR ?)) CRED CA MUREAU INCET LOGAN 1.4 nu te-a pus sa ridici capota ?
                      ursu ce motor avea ? 1.6 ?

                      raspundeti careva ? ce iese logan 1.4 resoftat sau solenta 1.4 stock la o linie , sau sa zicem care ar scoate un timp mai bun cu acelasi sofer pe ele ..
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Se vede ca baieti nu au somn..bik un pM cu id tau vorbim mai deschis ca aici pe forum vb cenzurat

                        Eu insuni logan 1.4 doar cu soft pe vremuri m-am dat cu o solenza 1.4, tin sa argumentez ca mai aveam un om in masina si l-am dovedit in juru la 100 KM/h dupa ceasu masini..deci un sustin logan 1.4 vs solenza ca bate loganu detasat pe 400m. asta e parerea mea..
                        Last edited by MCD; 16 November 2009, 01:56. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • am tras eu o linie cu un logan 1.4 cand aveam solenta si de la 90-100 km deja distanta dintre mine si el ajungea la un tir ,precizez ca nu aveam servo si aer conditionat,exact cum MCD face majoritatea loganurilor cam asta este cauza.
                          Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                          Comment


                          • crezi tu ca ac si servo il avatanjeaza pe el ?

                            Comment


                            • pai eu ce am spus ? ca il avantajeaza foarte mult ca nu are ac si servo ca daca ar avea s-ar schimba foarte mult situatia.
                              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                              Comment


                              • nu la modu asta ma refeream , da zic asa , chair crezi ca pe el asta il avatajeaza ? ca are 50 de kg in minus ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google