liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La ultima masuratoare: 13.8 sec ( nu mai stiu exact, insa sub 14) iar 0-400 in 18.9 sec.

    Comment


    • Bravo alex pentru aseara.
      @Octavia: nu bati 1.6 mpi stock?

      Bravo alex pentru aseara.
      @Octavia: nu bati 1.6 mpi stock?
      Last edited by MCD; 23 November 2009, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • @MCD: nu e mare lucru, sunt curios ce "dume" mai baga data viitoare daca mai vine la fulger, ca soferii vad ca s-au schimbat si degeaba, eu unul nu ma mai dau cu nicio 1410 standard ca n-are rost... . Deocamdata stau pe margine si ii admir pe cei cu modificari mai serioase, eu n-am cu ce, ma misc mai greu dar sigur cu finantele, adun si adun...
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • @aleXpeed..man...pasiune sa fie..ca banutii se strang ei...usurel..scz de off..bafta
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • A venit frigu nu se mai alearga nimeni acuma.LA PRIMAVARA INCEPE SEZONU
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • cgk , ma astepti degeaba , masina a primit roti de iarna complete.
              ne vedem la primavara pe strazi.

              Comment


              • pe tine nu te asteapta decat cgk, mai e si canto
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • iar canto

                  Comment


                  • Ti-am zis vezi ca trage bine canto. nu rade
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • iar ma bagati pe mine ma la mijloc? intai sa-mi cumpar anvelope de masina nu de tractor(de care am acuma si cu toate ca pe zapda isi fac treaba pe vreme d-asta alunecoasa sunt sub orice critica pentru chestiile la care le supun eu)
                      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                      Comment


                      • Canto i-ti dau eu gumele mele cand scot masina din service... ce zici ??

                        Comment


                        • iar nu aveti ma somn? stati sa vina primavara - vara ... acuma vine iarna - inlocuim liniutele cu indemanare)
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • Daca aveti nevoie de un sofer super usor ma puteti contacta). Scot timpi buni, The Stig 2.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • am tras azi o liniuta cu un passat. era diesel cu siguranta ca tocmai ce alimentasem amandoi de la petrom, el cu motorina si eu cu benzina, clar. la intersectie, am cedat trecerea si am plecat eu mai tare, apoi si el tare, I blana, II aproape balana, era in stanga mea toata linuta. practic eram la egalitate. nu a reusit sa treaca de je. ce motorizare o fi fost?
                              sigpic

                              Comment


                              • @bogdan_1984:1,9 TDI 105 cai ,sigur

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google