liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataFOF View Post
    Post de la MCD

    sa apara toti cu 16Valve diseara la kisselef , dupa ora 21:00.
    ultimul strigat de disperare?

    Comment


    • S-ar putea sa fie cu JR5: cabluri in loc de tija si ambreiaj hidraulic. Oricum il disecam la prima intalnire, clar :P
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • Stig.
        Vrem deja cu totii sa-ti vedem capul mare diseara vs MCD.
        Sunt curios de scuza pe care o vei spune ca sa nu te prezinti
        Neaparat sa filmeze cineva cand Stig se da cu MCD!

        Apropo, Stig nu e imbracat mereu in alb?

        Comment


        • ma ,cine vrea iese ,cine nu , sta si isi toceste degetele pe tastatura.

          Comment


          • Originally posted by Stig View Post
            ultimul strigat de disperare?
            Ba' sa fiu cat te ascuti.
            Iesi la interval si mai lasa vorbaraia.

            Comment


            • sa ard benzina aiurea sau pentru ce ?

              Comment


              • .......... pai atunci ..... taci si citeste mai departe, sincer sa fiu am indoieli ca ai poseda chestia aia dreptunghiulara si roz.

                nu tin cu MCD-ul, nu il cunosc personal, nu am nici o treaba cu el, dar de cand ma stiu m-au enervat cei care se baga in seama precum OB-ul. Daca ai sange sa vorbesti se presupune ca ai sa faci si altceva, daca e doar pentru vorbit ..... no comment..... inseamna ca pot ignora spusele celor care fac asta.

                Si ca sa fac pe filosoful si sa mai racai un pic in posesorii de 16 volti o sa zicem ca intamplarea de aseara e exceptia care confirma regula.
                sigpic

                Comment


                • si cum zic aia pe discovery :
                  Attached Files

                  Comment


                  • revenind la lucruri serioase.
                    s-a tot discutat de bus balast in masina lui MCD. La cate curse(drag) legale sau mai putin legale ati vazut voi ca i se cere unuia din participanti sa isi ingreuneze masina cu altceva decat dotarile stoc ale masinii. Din logica asta inseamna ca la o liniuta intre un Clio RS si un Octavia RS cel cu clio ar trebuii sa puna niste... mai multi saci de ciment in masina.
                    Last edited by Cristi_Xp; 4 March 2010, 17:38.
                    sigpic

                    Comment


                    • mai usor cu offtopicul
                      la urmatoarea aveti cartonase .
                      Bineinteles ca la liniute cu cat e mai usoara masina cu atat e mai bine.Ceea ce am vrut eu sa demonstrez este ca daca aduci masinile la aceleasi kg , nu ar trebui sa fie o problema pentru MCD pentru ca are 113 cp ,deci 6 cp in avantaj la MCD , din cate se vede n-a facut fata nici la o masina cu 200 kg mai grea si cai mai putini ,aia era singura chestie care se putea face ,sa vezi daca intr-adevar caii aia sunt reali .
                      Last edited by Cristi_Xp; 4 March 2010, 17:42.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • pai cristi_xp daca tot ai sters posturile noastre...poate te induri si de cele ale colegului nostru de forum ''stig''. Nu de alta dar si alea sunt total offtopic.

                        Lasa MCD-ule ca vin eu diseara... sunt de ajuns.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pana una alta, ar fi bine daca ar mai veni un 16v. Hai Stig, ce zici? Ofer eu benzolul.

                          Pana acum Stig a luat rosu. Hai sa fim on-topic. Multam.
                          Last edited by Cezar; 4 March 2010, 17:47.

                          Comment


                          • Cel putin mai un 1.6 16V.

                            PS: XP, tu ai vrut sa faci cu mine si cand dau paginile inapoi vad ca ai dovedit 1.6 16V. Ma bucur ca n-am pus botu' ))
                            Poate cand imi sot toba

                            Comment


                            • cand imi mergea masina ,da cand am vrut sa ma dau cu tine aveam 0-100 in 12 secunde :P pe cand un 1.6 stock o are in 11.5
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Vina mea atunci ca nu te-am crezut.

                                PS: masina tot asa merge ca in clipu ala cu 12 sec sau ai rezolvat-o? M-ar tenta asa de proba.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google