liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai trebuie sa bagi bani grei in ea ca sa poti dovedi un 16v ,cred ca mai ieftin ar fi daca te dai fara usi pe masina .

    Comment


    • nu o sa dam nici o usa jos....si asta e o sa bagam cati bani vrem noi
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • o sa dati ? deja aveti echipa ? parerea mea ca fara sa dai usile jos sunt slabe sane .

        Comment


        • Stig, ce e prea mult devin plictisitor :-) ai aratat ce ai avut de aratat (cu succes as spune eu) dar ar fi frumos sa ne mai si oprim...

          ar fi frumos sa revenim la subiect, poate mai sunt si alti colegi ce vor sa posteze "Rezultate" :-)

          S.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • scoate`ti masina , si lasa abureala pe net , ca pana acuma doar asta am vazut.

            Comment


            • Originally posted by Octavian___31 View Post
              Fuse cam asa: eu cu Mareom, distanta ~25 metri, eu cu Mareom tura doi distanta cam de 4 metri (a prins apa la roti, nasoala priveliste);
              Eu cu Seba tura unu ~25 metri; tura doi ~20 metri;
              Mareom si Seba tura unu egali; tura doi Mareom avans vreo 3-4 metri (a plecat mai bine).

              Rezultatu era de asteptat, dar ca iesire, intalnire, discutii, a fost frumos, oameni de caracter.

              Calculele de diferenta la demaraj faceti-le voi, eu de la o prima vedere spun ca stau bine, adica la ~120-130/h dinstanta de ~25 metri (in timp ~ 1 secunda). Da, si 16V-urile remapate, oricum neesential, tot cam asa mi-o luam si de la una stock.
              Tare mult imi doresc sa fac cu un 1.6 mpi stock, dar marfa cam rara printre noi )
              iti iei revansa la VIK pe circuit )
              poti sa il rogi pe mareom sa vina cu loganu rosu a lu mama`sa
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • numa' sa-l si conduca mama-sa...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • stig te astept intr-o seara la kisseleff... avem ceva de vorbit!
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • Daca cumva iese si cu box sa nu cumva sa uitati sa filmati D
                    sigpic

                    Comment


                    • in loc sa colaboram si sa impartasim experienta ne certam ca chiorii. faptele nu se mai pot schimba. hai sa nu mai certam pe ceva ce trebuia sa fie fun si distractiv. ne vedem toti intr o seara si ne impacam. nu are rost sa continuam cu certuri scuze sau tentative de injurii pe forum. sunt convins ca aveti intelepciunea sa faceti asta. hai sa revenim, la topic. rezultate/provocari etc nu certuri interminabile. va multumesc

                      p.s. sa aduca cineva si o camera de filmat asa pt orice eventualitate.
                      Last edited by alessandro; 5 March 2010, 17:26.

                      Comment


                      • propun ca un moderator sa sterga ultimele 5 pagini, ramane rezultatul si gata, aia e tot ce conteaza. Daca o sa mai fie revansa ok daca nu iar ok. MCD-ul o sa bata alti 16 volti sau o sa si-o ia si povestea o sa continue dar acum sincer am senzatia ca am inceput sa fabulam mai mult decat e cazul pe marginea unei singure curse intre un 16 volti si un 1.4. Daca era toata discutia despre cum a batut celelalte 2 masini poate avea rost dar asa ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Bah nu stergeti ultimele 5 pagini ca acolo e si cursa intre mine si Octavian_31 si Seba
                          sigpic

                          Comment


                          • mareom.. numai la violente te gandesti.. rezolvam din priviri... si ca sa nu se subinteleaga.. il invit la o cafea! poate nu te mai gandesti departe..


                            asta daca vrea sa inteleaga din priviri.. caci mai am pe cineva care nu a inteles.. dar se va rezolva curand!
                            Last edited by bezmeticu; 5 March 2010, 18:45.
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Stai linistit, glumeam, logic ca nimeni nu vrea evenimente din astea cel putin intre membrii forumului. Daca e vorba de violenta, imi place sa vad violenta in stilul de condus si atat. Deci incercati mai multe provocari si mai putine vorbe pe aici.
                              sigpic

                              Comment


                              • daca duci lipsa te provoc la un duel in trafic.. dar.. singur fara copilot...
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google