liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marx si Stig nu s-au dat niciodata cu mine, cu MCD-u' si cu pisica lui Radu.... de ce posteaza ceva in legatura cu o liniuta la care nu au participat ?
    Cand aveti sange sa va dati, atunci sa si glasuiti.
    Last edited by Lanceru'; 7 March 2010, 13:09. Reason: sange
    No Stress !
    http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

    Comment


    • Reanult e la moda cu filtru scos se zice in popr cel mai bun filtru sport e scos de tot
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • stiti ce nu inteleg eu,ce va doare mai tare, ca ati luat-o de la o masina cu mai multi cai,si mai grea ,sau de la unu care n-are nici o treaba cu liniutele ?

        Comment


        • @MCD tot ce e posibil o sa-l scot dar numa pentru o liniuta nu mai mult.
          Last edited by Renault; 7 March 2010, 13:32.

          Comment


          • Cine e @Stig ?

            Comment


            • Deranjante sunt urmatoarele:
              1. Unu ca Stig sa vorbeasca, cand nici nu a vazut cursa.
              2. Unu ca Marx sa sufere, cand toata lumea stie ca piesa cea mai importanta este soferul. ( Felicitari Cezar )

              La liniute se pierde , se mai si castiga, dar continui sa te dai....
              Parca lu' Marx ii este frica sa mai dea masina altuia sa participe .... ai castigat o data, castigi si a doua oara, ca e masina 16v super smechera stock.

              P.S. Cand nu stii sa te dai.... recunoaste macar, nu da masina altuia )
              Radem , glumim , ne simtem bine si mai apare unu d'asta care nu stie sa se bucure cand a castigat si o da in basini. URAT !!!
              Last edited by Lanceru'; 7 March 2010, 13:37. Reason: sange
              No Stress !
              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

              Comment


              • esti tu sigur ?

                Comment


                • Daca erai acolo, de ce nu te-ai prezentat ?
                  Esti anti-social ?

                  De ce nu te-ai dat ? Iti e frica ? Consideri ca cei care isi fac adrenalina cu astfel de indeletniciri sunt niste nebuni ?
                  No Stress !
                  http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                  Comment


                  • Eu sunt cu liniutele ca baba si mitraliera! Am fost de fata in seara "magica" , am vazut ok..16 v a castigat o data! Bun. Ca si fotbalul, "cumparaturile" sunt ca orice competitie. Chestia deranjanta care am dedus-o citind acest thread este lipsa de fair play din partea lui Marks si a latraului lui ! Consider ca astfel de caractere nu au ce cauta in Logan Club Bucuresti, mai ales la intalniri!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Daca nu se da cu masina.... hai sa ne dam pe jos )

                      P.S. Am vazut niste gume.........Nike Total90

                      @ Jokeru' : exact ca la un meci de fotbal... se marcheaza primul gol in minutul 14 si imediat se termina partida :P
                      Cred ca e blat.
                      Last edited by Lanceru'; 7 March 2010, 14:18. Reason: sange
                      No Stress !
                      http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                      Comment


                      • Imi pare rau insa se pare ca nu sunteti fair play...
                        Jokere, pai se poate tata?
                        Lasati omul sa se bucure...care-i buba? Asa cum MCD-ul se bucura cand facea 1.6 16v, Marx de ce n-ar face-o?

                        PS: Spune-ti ca Marx nu-i fair-play? Reluati cursul evenimentelor.

                        Comment


                        • MCD-ul acorda revansa oricui chiar daca stie ca si-o incaseaza, iar Marx nu.
                          Cat fair-play este in neacordarea revansei sau dreptului la replica ?
                          Am crezut ca ai ceva obiectivitate, dar se pare ca nu.
                          No Stress !
                          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                          Comment


                          • Daca omul nu vrea...ce vrei, sa-i dai cu tesla in cap?
                            Daca era masina mea, mai faceam o tura.

                            Lancere hai ca vin cu 1.4, asta al meu. Vreau o sigla de 16v
                            Last edited by Cezar; 7 March 2010, 14:50.

                            Comment


                            • Sa se bucure unde vrea el Poate sa faca ce vrea el insa parerea despre el am zis-o ca s-o stie! nu-mi place sa ma ascund!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Sa se faca mai bine pe jos, Cezar, ce zici? Sa vad cum stau fata de tine cu catalizatorul meu, odata pe benzina si odata pe gaz... vedem diferente ceva.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google