liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aveati dreptate si cristi nu trebuie sa mai tai , trebuie sa mai pun 17.1 0-400 si 10.2 0-100.asta vara trecuta...vara asta o sa fiu mai bine
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • Dane, vii ma la Tulcea la legale? Vii, te masoara oficial baietii, te intorci, postezi, publicul moare de invidie ;)
      Simplu!
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • pff,numa sa nu fie cronometrarea de anu trecut la tulcea,ca atunci o sa aveti toti masini de 10 secunde pe 400m .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Au cronometrat cu baba in loc de fotocelula sau ce?
          Pentru colegii din Transilvania: puteti veni si voi la Tulcea, asa eliminam orice urma de indoiala...
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • cu fotocelula ,da asa precis ca un logan 16v scotea 16 secunde ...0-400 cu tot cu timp de reactie inclus,deci fara timp de reactie avea vreo 15.5
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • ti am raspuns la filme auto "haideti sa vorbim despre caii putere" aici este offtopic

              Comment


              • Cezar , Alex , stiti bine ca eram incarcat

                Comment


                • Originally posted by gabigabi View Post
                  Cezar , Alex , stiti bine ca eram incarcat
                  Ne dam si descarcati...asa am si eu instalatia de GPL + benzina in masina + GPL in instalatie.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • van-ul e mai greu cu 100 de kg + coletele care le aveam = 200 kg , butelia ta de gas plina ce greutate are?

                    Comment


                    • Maxim intra 39 de litri de GPL plina plina + 50 kg ar fi greutatea unei instalatii ca a mea in general goala + maxim 2-3 liniute de benzina care ar fi 10-15 litri de benzina. Eu accept, distractia conteaza, numai sa fie mai frumos si sa ii mai bag gaz de-ala smecher. Vorbesc cu baietii din Ucraina, conducta ruseasca merge la capacitate maxima. Si a ta e remapata din ce am inteles Gabi?
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Nu vreau sa ma laud dar o fac. Am un logan 1.4 MPI 75 cp, nicio modificare, si am facut o "liniuta" cu skoda octavia din 2005, motor 1.9 sau 1.8 nu stiu sigur motorina 90 CP. In prima cursa in treapta 1 si 2 am fost la cativa metrii in fata lui, dar in a treia am cam pierdut, iar la a 2-a cursa, l-am facut si in a 3-a dar a avut el plecarea mai proasta. Din ce mi-a zis proprietarul am inteles ca masina nu prea trage in trp 1 si 2 (modelul acela de skoda, nu numai a lui, ci toate). Nu am filmulet dar cand am ocazia o sa fac unul.

                        Comment


                        • Da,e remapata... :-|, tu zici de a ta ca ai benzina in ea )) , a mea crezi ca merge pe aer? ))

                          Comment


                          • Schimb-o cu un 16v
                            Sa se faca cald si mai facem niste calcule practice.

                            Comment


                            • Si tu Gabi spui ca a ta e cu 100 kg mai grea din fabrica, te-am pus eu sa iei Van)? Glumesc, cred ca de la oglinzi e, eu nu vreau de Van/Prestige caci nu sunt asa aerodinamice ca ale mele, alea fac diferenta pe 400 de metri). Astept sa se incalzeasca caci cel mai curios sunt cum stau cu Cielo de 75 cp care in trecut mi-a dat 2 masini (masina mea standard, nealergata, abia primita, ambreiaj varza). Deci am inca o provocare.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • A facut cineva curatenie pe aici!Scuze daca am fost OFF!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google