liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa revenim la linii....Am inteles ca a recuperat. Daca ai ratat tu o treapta, trebuia sa te devanseze cu mult.

    Comment


    • merci cezar pentru gandurile pasnice ..... astept primul meu salariu si daca imi raman bani de la plata facultatii asta e primul lucru pe care il fac .... scuze de off ..... acum revenind la linii da razvan normal ca erai in fata mea cu mult fiindca eu abea am plecat de pe loc
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • Originally posted by marx View Post
        eu nu inteleg cum faceti voi tractoarele astea de 130 si 140 cai ca eu nici macar nu ma aproprii de ele. si cu start furat si ma face ala de 130. ala de 140 sa nu mai vorbim.

        passatul de 140 cai face 400 m in 16.4 secunde. imi este inuman sa il fac
        poate stiti voi mai bine

        sa nu mai zic ca o fabia cu un AXR de 101 cai scoate sufletul din 16v.
        cum a fost si cu kia de 126 cai care avea 10.8 suta in carte si ne a tras o la o masina. back to earth zic eu
        cred ca mai tre sa tai din 16.4 ala ))
        pe carfolio e un timp de 17.3 ...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          Alex, coboara putin de pe piedestal. Nu uita ca Viperutzul care nu stie sa se dea, te-a articulat cu 2 masini. Atunci tu ai fost "bonus". Sper ca intelegi ce spun.
          Am zis eu ceva de Viperu'? Mi-am luat-o grav rau de la el, mai e ceva de spus? Am scris si aici si n-am avut nimic de obiectat, nu am sanse cu 1.6 remapat oricum.


          Originally posted by razvanamza View Post
          recunoaste ca pe final de a doua eram mult in fata ta
          Nu-mi amintesc sa te fi fazut vreodata in fata mea... unde poate? Cand eram la 1 mai din mers si ai venit tare pe liniile de tramvai si eu eram pe gaz? Cand am ajuns in parcare, de ne-am luat din mers cine a fost primul clar? Sa o lasam balta, spuneai si ceva ca nu mai ai nimic in portbagaj fata de data trecuta... eu am handicap tot timpul dar nu mai conteaza, lasa ca imi fac si eu admisie buna. Ne mai dam dar eu vreau sa vad cum stau cu Brabus, cred ca o sa mi-o iau, cine stie.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Nu te bate brabusu)
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Originally posted by aleXpeed View Post
              Am zis eu ceva de Viperu'? Mi-am luat-o grav rau de la el, mai e ceva de spus? Am scris si aici si n-am avut nimic de obiectat, nu am sanse cu 1.6 remapat oricum.
              ...................
              Cauta un 1.6 mpi stock si cu AC obligatoriu.
              Eu am gasit 1.6 stock, dara fara clima, mi-a dat ~juma de masina.
              Poate daca o mai usuram - cric, roata, scut, bancheta, statie, woofer- eram ~egali.

              PS: baiatu stia sa se dea.
              Oricum diferenta mica (nu ca ar conta desigur), ma asteptam undeva sa o iau la ~2 masini.

              Comment


              • Originally posted by Octavian___31 View Post
                Eu am gasit 1.6 stock, dara fara clima, mi-a dat ~juma de masina.
                Poate daca o mai usuram - cric, roata, scut, bancheta, statie, woofer- eram ~egali.
                .
                Hai bre! Chiar asa? Eu pariez ca si pe gaz te iau.

                Comment


                • dupa masa la 5 si un sfert pe VIK. vin eu cu cronometrul. asta daca ma convinge jr sa ii dau cheile de la masina.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Originally posted by Octavian___31 View Post
                    Cauta un 1.6 mpi stock si cu AC obligatoriu.
                    Eu am gasit 1.6 stock, dara fara clima, mi-a dat ~juma de masina.
                    Poate daca o mai usuram - cric, roata, scut, bancheta, statie, woofer- eram ~egali.

                    PS: baiatu stia sa se dea.
                    Oricum diferenta mica (nu ca ar conta desigur), ma asteptam undeva sa o iau la ~2 masini.
                    Am gasit la mine in zona un 1.6 mpi full stock cu aproape 100.000 km., l-am provocat aseara, i-am zis ca ii dau banii de benzina consumata daca ma face, o daduse apoi ca ii dau 1 milion daca ma bate ca cica asa e corect, sau sa primesc eu banii daca as castiga dar a ramas ca dupa ce vine de la mare sa ne dam de distractie sa vedem cum stau, oricum bause omu' aseara.

                    @MCD: si daca ma face? Eu sunt mai prapastios de fel cateodata. edit: mare mirare ar fi, m-as multumi cu un egal, mi-a dat totusi doua masini cand m-am dat eu, el si cu Focusul lui Bobina.
                    Last edited by aleXpeed; 5 August 2010, 16:09.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Originally posted by bubu_vasile View Post
                      dupa masa la 5 si un sfert pe VIK. vin eu cu cronometrul. asta daca ma convinge jr sa ii dau cheile de la masina.
                      Da' n-am nevoie. Ca vin cu bricheta argintie. Ca a ta e de 1.6 si dupa aia zice ca nu e corect.
                      Deci Tavi, ne vedem la un circuit?

                      Comment


                      • @ alexspeed...ne dam poata sambata seara...ca o sa-i schimb cadrul motor si vreau sa ma mai dau cu un 1.6 remapat sa stiu si eu cum stau...asta inainte de traseu si rmaparea care urmeaza sa le fac
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          cred ca mai tre sa tai din 16.4 ala ))
                          pe carfolio e un timp de 17.3 ...
                          in fine asta cu care m am dat a zis ca ma lasa sa plec primu si pleaca si el. ma ajunge si ma bate la mai mult de o masina in conditiile in care la start aveam eu o masina.
                          lansat ma rupe pe genunchi 2 masini direct. deci 16v sau alte logane care bat passat 140 cai diesel sunt povesti pescaresti.

                          pe fabia 1.9 tdi 101 cai o fac la jumatate de masina. si lansat si de pe loc

                          am o singura intrebare !!! de ce top gear cand a testat loganul 16v le a dat 11.2 suta ??? de ce ? si daca nici aia nu stiu sa testeze masini. 10.2 ala e tras de par si umflat cu pompa.

                          MCD u cand s a dat cu GTECH a scos 8.7 suta. cat skoda lu' Bezme. 2.0 rs 170 cai. si sa fim seriosi ca daca se dau ii da Bezme 7 autobuze. am vrut sa contest rezultatele scoase pe gtech. adica e ceva in neregula si cu aparatele asta

                          deci ceva nu e bine
                          Last edited by alessandro; 5 August 2010, 17:05.

                          Comment


                          • eu sunt remapat, te bagi cu mine?
                            focusu lu` bobina nu merge cum trebuie de la furtunu ala , va afuma pe amandoi acuma tau.

                            Comment


                            • alexpeed, mas refeream ca eram departe de alex rgi. tu erai in fata aproape o masina in acel moment...

                              Comment


                              • razvane , nu te mai scoate acuma , ai luat bataie 20 de metri de sina de tramvai cu tot cu filcor de la gpl , ce revansa...pentru ce..sa iti mai dea tot pe atat ?
                                fac pariu ca daca scoti filcoru(romcarbon buzau) o sa se micsoreze distanta...sa vezi si tu practic ca e teapa....ca teoretic inca nu te prinzi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google