liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bubu_vasile View Post
    dupa masa la 5 si un sfert pe VIK. ..............
    Vezi-ti de afacerile tale (si de decontari..) Pt ca la liniuta te-am batut o data cu al tau 1.6.

    Originally posted by AR-18-MOS View Post
    Hai bre! Chiar asa? Eu pariez ca si pe gaz te iau.
    Poate....de ceva vreme m-am lasat, dar raspund la provocari (sa nu uiti ca in Arad nu s-a gasit 1.4 mpi care sa ma faca).
    Last edited by Octavian; 5 August 2010, 22:29. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Tu nu mai stii de gluma? Cel putin din partea mea asa este, sa-ti fac "pofta" pana ... cand termina veverita.

      Comment


      • NORMAL ca stiu de gluma ) (altii nu mai stiu). Dar da-mi voie sa ma laud (ca nimeni cu 1.4 in Arad nu m-a dovedit).
        Sper ca vineri (cel tarziu luni) sa am utilaju reparat.

        Comment


        • Pana una alta, momentan nu stiu care 1.4 e cel mai tare din oras.

          Comment


          • da tavi, normal ca imi vad de decontari ... mai una sa mai fac si imi iau un subaru :p

            dar hai nu fi rau ... pune si filmarea in care m-ai luat sa vada toti (si motivul) ... si poate spui si de restul ... unde si cu cat ai ramas

            si altii mai stiu de gluma, tocmai de aia l-am urmarit pe jr pe threadul asta ... pacat ca e asa modest, ca i-as fi dat cheile sa dea o tura cu tine ...

            LE il contrazic pe jr ... tavi a demonstrat in martie ca e cel mai tare 1.4 din oras. a castigat in mod clar la grupa lui.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Bubule toata treaba e sa nu te agiti prea tare.
              Conditiile in care te-am luat sunt neesentiale, cert e ca au fost cel putin vreo 10 martori. (data tu nu-ti cunosti masina nu e treaba mea).

              Comment


              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                tavi a demonstrat in martie ca e cel mai tare 1.4 din oras. a castigat in mod clar la grupa lui.
                Interesant e ca nu zice nimeni cat a dat ca sa fie trecut ca si castigator ...

                Comment


                • Originally posted by cos_min_i View Post
                  Am o impresie ca dupa serpi cei 140 de cai nu vor mai sta in fata pe 402 m

                  @o8MeLC -pana nu modifici ceva la masina nu vei trece acel prag
                  serpi si servo ?)
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Ma baieti, daca reusesc in weekendul asta sa rezolv si eu articulatia si franele la Honda, aduc gtech-ul si facem niste masuratori. Inainte de a face teste pe sosea as vrea sa mergem la un cantar. Sunt tare curios cate kg are masina acum. Raportati-va si la greutate atunci cand va dati cu drujbele.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • cantar este la remat.

                      @ cosmin una e sa ajungi cu loganu la 200 dar sa mai si depasesti ? adica ...

                      Comment


                      • stiu eu un cantar in zona rahova , liberty center
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • Originally posted by Doc View Post
                          Ma baieti, daca reusesc in weekendul asta sa rezolv si eu articulatia si franele la Honda, aduc gtech-ul si facem niste masuratori. Inainte de a face teste pe sosea as vrea sa mergem la un cantar. Sunt tare curios cate kg are masina acum. Raportati-va si la greutate atunci cand va dati cu drujbele.
                          Te astept sa o punem pe dyno, ca sa vezi de unde ai plecat si unde o sa ajungi.

                          Comment


                          • Te-ai intors din concediu? O sa ajung dyno cu ea dupa ce schimb articulatia (maine). N-as vrea sa pierdem o roata pe traseu la masuratori. Apropo, Mustangul poate determina si masa totala a masinii?
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • M-am intors si stau toata saptamana, apoi plec din nou, dar cu ocazia asta mai lucrez cate ceva la Logan.
                              Dyno Mustang masoara puterea dar nu determina masa.
                              Mi se pare fantastic modelul tau de Honda ca sa nu mai spun ca are un sunet de admisie inspamantator.

                              Comment


                              • Batut-am un Cielo Executive de 3 ori la cateva linii micute, 1-2 mai mergeam putin si gata, pe a 2-a deja eram in fata lui mereu, ne-am luat si din relanti la a 1-a, degeaba, tot pierde.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google