liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu e ala filtrul e ala cilindric . o sa pun o poza ca am schimbat recent cartusul filtrant. iar eu stiu ca eram mai in fata, mai ales ca am ratat putin a treia. dar daca vii pe la cumparaturi ne mai verificam o data. mai ales ca acuma ai ambreiaj bun.

    Comment


    • cand ? acelasi loc aceeasi ora ? supermarket-ul clasic ?
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • te caut eu pe privat zilele astea. ca sa nu avem "spectatori" din randurile MAI

        Comment


        • bai ce reisari si voi ma , care ratati vitezele
          O data va dati si atunci ratati a 3a .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • m-am dat de mai multe ori cristi_xp. nu am pretentia ca ma pricep, de asta am si ratat atunci a treia. ar fi totusi cazul candva sa fac si testul cu/fara filcor sa lamurim lumea. sunt sigur ca si stock e tot pe-acolo. numa sunetu-i mai fioros alex e numa' bun de comparatie ca el m-a luat o data. ma dau de mai multe ori cu el si stabilesc un scor (sau distanta media) apoi pun filtru stock si compar.

            Comment


            • Originally posted by razvanamza View Post
              te caut eu pe privat zilele astea. ca sa nu avem "spectatori" din randurile MAI
              O sa va fac si eu galerie, mai e pana la zapezi, parca vad ca asa trece RGI pe langa Filcor, iar la capat de parcare sa fie neneaa.... Crap de ras).
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Originally posted by razvanamza View Post
                m-am dat de mai multe ori cristi_xp. nu am pretentia ca ma pricep, de asta am si ratat atunci a treia. ar fi totusi cazul candva sa fac si testul cu/fara filcor sa lamurim lumea. sunt sigur ca si stock e tot pe-acolo. numa sunetu-i mai fioros alex e numa' bun de comparatie ca el m-a luat o data. ma dau de mai multe ori cu el si stabilesc un scor (sau distanta media) apoi pun filtru stock si compar.
                nu la asta m-am referit , doar ca scuzele astea nu se prea accepta . N-am nimerit a 3a , imi patineaza ambreiaju , am suportii de motor rupti , s-a incalzit uleiu si nu mai trage pana nu se raceste ,etc Daca chiar is probleme , nu te dai si gata , si ca sa citez pe un om mareIt don't matter if you win by an inch or a mile. Winning's winning
                @alexspeed crezi ca multi au norocu tau ?
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • hai nu fii rautacios mai baiatule ca ti-o iei in cap mai , de unde stii ca nu poate sa fie si invers? ) nu am mai scris de mult pe aici :

                  eu vs for focus gri era diesel nu stiu ce cilindree avea , scor : 1-0
                  eu vs polo 1,6 diesel , scor : 0-1 o aripa diferenta cand nu aveam ambreiaj
                  eu vs logan mcv (tata) diesel de 70 cp : scor 3-0

                  cam atat pentru moment speram la mai mult
                  Interactive Design Lights & Sound <- click

                  Comment


                  • Cristi, Razvan se referea la Alex RGI, si pe el tot Alex il cheama, eu nu intru in discutie). Eu nu am de ce ma mai da cu el, de ce? Sa-i dau 3 masini? N-are rost.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Originally posted by aleXpeed View Post
                      , iar la capat de parcare sa fie neneaa.... Crap de ras).
                      la asta ma refeream cu norocu
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • frate eu nu ma supar daca pierd,si treaba cu ambreiajul nu e o scuza fiindca nu am pierdut , daca nu as mai pierde care ar mai fi farmecul ? daca i-ai bate pe toti pentru ce sa te mai dai ? doar ca sa ii mai bati o data .... cam sec nu ?
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • Daca vrei sa ne mai dam Razvane, iti promit asa, il iau si pe pirvu_alex pasager langa mine si il pun sa filmeze cum castigi, da? Si tu singur in masina, cu filcor, fara gpl, muult mai usor.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Miroase a V8-uri incinse...
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • n-ai sa vezi asa arogant ma nene , dar merge )
                              Interactive Design Lights & Sound <- click

                              Comment


                              • Pai ca sa castige, nu?
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google