liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • invidiosilor !!!
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • asa e cristi)

      Comment


      • adevarui ca masina face toata treaba, soferul e umplutura acolo
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Cea mai smechera liniuta pe care am facut-o, a fost cu o blonda. Jarteaua conducea un Renault Clio Albastru (nr: TNT, doar atat imi amintesc), motor de 1,4...ZIC! Ne-am intrecut de la Topoloveni pana la Pitesti. Bineinteles ca nu a avut nicio sansa. Eu, unul, am atins si 165 de km/h ca se tinea ca scaiul de mine. La un moment, circulatia s-a intensificat si pe ambele sensuri se circula cu 40km/h (nu mai stiu din ce cauza), iar zdreanta a inceput sa ma loveasca usor din spate. Puteam sa jur ca mi-a spart bara, dar nu s-a intamplat nimic, a ramas doar o urma vizibila dor daca te uiti foarte atent.
          P.S.: Am parcurs 30 de KM in forta, depasiri numai cu a-2-a si a-3-a si am consumat 5 litri de benzina.

          Cu prima ocazie cand sunt cu vreun prieten in masina, il pun sa filmeze. Voi vreti sa ma tin si bine la liniuta dar sa si filmez? Fiti seriosi! ;)
          Last edited by LEOMCV; 22 November 2010, 21:41. Reason: Automerged Doublepost
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • lol de mine nu se iveste nici o blonda...

            Comment


            • Horoscopu` ;)
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • la mine cea mai a dracu liniuta a fost pe udeala intre mine si uly,eu pe uscat ii dadeam 2 masini si cand ma prezint eu voios si maret ca il bat iara ,sa intors roata mi-a dat el o masina jumate (pe udeala) nervi la maxim 2 nopti nedormite etc dar l-am prin pe uscat si mi-a revenit pulsul la normal

                Comment


                • tari liniutele astea pe 30-40 km
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Astea pe 30-40 de km iti solicita tot talentul si aptitudinile de sofer extremist. Cand depasesti cu a 3-a o coloana intreaga si te incadrezi pe banda la limita accidentului mortal...simti ca traiesti.... )
                    Domina ca sa nu fi dominat!

                    Comment


                    • eu am facut o liniuta cu elena udrea (tot o blonda), asa tare m`am dus de nici SPP-isti nu sau tinut dupa mine

                      Comment


                      • Originally posted by LEOMCV View Post
                        iar zdreanta a inceput sa ma loveasca usor din spate. Puteam sa jur ca mi-a spart bara, dar nu s-a intamplat nimic, a ramas doar o urma vizibila dor daca te uiti foarte atent.
                        era o gluma? nu ?
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Faza e chiar pe bune, ce rost avea sa mint? :-j
                          Domina ca sa nu fi dominat!

                          Comment


                          • daca te lovea in cur insemnea ca ai semne de incepator....mai bine o loveai tu in cur...si apropo offtopic se face la greu aici.....deja a devenit neinteresant topicu'...
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • a inceput iarna, apar din ce in ce mai multe liniute cu blonde
                              o sa avem liniute cu sania , cu masinile de dezapezire .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Originally posted by LEOMCV View Post
                                Cea mai smechera liniuta pe care am facut-o, a fost cu o blonda. ................................ Bineinteles ca nu a avut nicio sansa. ....................................
                                Bineinteles ca nici daca avea Ferrari n-avea nici o sansa.
                                Asta e boala loganistilor la drum lung, nu se lasa pana nu e in fata ta.
                                Cei mai dusi cu pluta sunt dizalarii si 1.4 mpi (dar la distanta mare).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google