liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu atat mai mult Melcu' ar trebui sa se dea.

    Comment


    • Originally posted by o8MeLC View Post
      fof daca ai devorat acel 1.6 cu traseu mai are vreun sens sa incerc si eu avand 1.4 resoftat?
      A zis ca l-a racolat, adica l-a "apostat" sa faca o cumparatura cu el, inca n-a postat rezultatele.


      De ce te-ai da melcule cu un 1.6 cu traseu, ar avea rost? Eu tot nu stiu cum stau cu 1.6 stock full, astept sezonu' viitor ca e prea frig, n-am toate cele si mi-au trecut si chefurile + ca n-am gasit adversaru'.

      Cu MCV 1.6 ma distrez.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • nu melcule, pe week te bagi sa incercam ?
        hai razvane si tu , ca esti stock , sa vedem cum stai cu clio.

        Comment


        • o sa fie mirific la voi pe polei .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • @fof : care? cum ? unde ? a zis cineva ceva? prezent !!!!
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              Ba s-a facut. Am postat eu ceva pagini in urma.
              Castigator a fost 1.4.
              Pai daca are rapoartele mai scurte, nu ar trebui sa fie mai rapid ? Nu postezi pozele sa le vad, daca doresti ?

              Comment


              • Poze? Eventual vrei si startul filmat, numere de inmatriculare, serii sasiu, motor, taloane etc... Scurt pe 2, 1.4 e mai bun ca 1.2 la sprint, atat pe strada cat si in datele fabricantului, e greu de crezut?
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Originally posted by CSH View Post
                  Pai daca are rapoartele mai scurte, nu ar trebui sa fie mai rapid ? Nu postezi pozele sa le vad, daca doresti ?
                  cine are frate rapoarte mai scurte ? 1.2 ? ma indoiesc ca au scos astia o cutie scurta doar pt 1.2 16v
                  daca se pun rapoarte scurte se intampla exact ceeea ce nu vor ei sa se intample , sa creasca consumul .
                  Nu se vrea a fi o masina sprintena , se vrea a fi o masina care consuma foarte putin .
                  Last edited by Cristi_Xp; 2 December 2010, 17:58.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • @fof imi e imposibil in weekend deoarece sunt plecat din bucuresti.
                    @alex daca ar avea doar traseu si sa nu fie resoftata as incerca ca nu pierd niciun ban.

                    Comment


                    • ba tu esti sarac mare ce faci ma te dai cu 1.4 resoftat.......ai inebunit de tot....te dai cu mine daca vrei care bea mai repede o bere
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • @Cezar: Vino tu cu un Logan Sedan 1,4 stock si da-te cu mine cu MCV 1,6 remapat... Si daca tu ma dovedesti, eu ti-o trec pe numele tau. ;)
                        Domina ca sa nu fi dominat!

                        Comment


                        • Cezar, daca e iti las 1.4-ul meu pe mana, full, gaz, kilometri, motor copt, vai mama ei....
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • leonel , mai degraba tu sa vi aici sa arati ca poti , ca doar tu afirmi sus si tare ca faci ca dregi.
                            eu zic parerea mea ca ramai in urma , cu tot cu softu`.
                            Dane , dormi in continuare , era vorba de Clio , a lu` ala batran.
                            deci pana la urma cine iese in week , parvu , razvan ... ???

                            Comment


                            • pirvu alex ar fi cel mai ok avand in vedere ca lui razvan ii dadea cateva masini si diferenta intre mine si el e de doar un bot de masina.

                              Comment


                              • Originally posted by LEOMCV View Post
                                @Cezar: Vino tu cu un Logan Sedan 1,4 stock si da-te cu mine cu MCV 1,6 remapat... Si daca tu ma dovedesti, eu ti-o trec pe numele tau. ;)
                                Paote vrodata o sa avem ocazia sa ne dam aman2.Eu 1.4 si u 1.6 MCV resoftat.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google