liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toti cei se prezinta la curse legale,400m vin cu mult peste valoarea declarata in talon,asta se stie,practic e meritul lui ca a reusit sa scoata din motorul ala atatia CP.
    Cine vine cu masini stock la curse nu are ce face,parerea mea

    Comment


    • Aici ai dreptate , daia se si numeste tuning , show tuning... Curse legale , etc
      Alex86 , onoriu sa dat si cu porche si cu evo.
      Pacat ca aparatu meu nu face si video...asta e
      Last edited by CataFOF; 17 November 2008, 23:23.

      Comment


      • Frumos andreea13 ar fi sa plecam la urmatoarele legale in grup, cat mai multi.Sper sa dam de niste organizatori mai buni.
        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

        Comment


        • Da da da, ar fi super frumos...Eu am vb cu WKR daca vine..A zis ca se gandeste.. , nu mi`a zis nimic ca vine.
          Eu am venit cu baiatu cu loganu pick-up rosu si un baiat cu un clio "umblat" la el

          Comment


          • Tare rau imi pare ca nu v-am insotit Dar cand apare neprevazutul....
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Uite niste filme de la grupa A1..O sa bag si de la grupa A.
              cine mai vrea restul grupelor.. Aveti un ID aici : miticutzafor2

              Comment


              • Cunosc un 1.4 care se bate cu 1.6 si 1.5 de la logan , ba chiar si cu alea de 120 de caluti;))
                Its just a car ...

                Comment


                • Pai da`ne si noua date , poze , filme , etc despre masina.

                  Comment


                  • Originally posted by raduprov View Post
                    Cunosc un 1.4 care se bate cu 1.6 si 1.5 de la logan , ba chiar si cu alea de 120 de caluti;))
                    Stock???
                    Sustin andreea13...Detalii,poze,etc
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Pfoai...Asta ar fi culmea sa fie stock. Daca ala era stock eu ma fac preot (nu ca ar fi ceva rau in asta)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by vdmihai View Post
                        Stock???
                        Sustin andreea13...Detalii,poze,etc
                        Cum sa fie stock daca zice ca face si pe cei cu 120cp,iti dai seama ca e modificat destul de mult.
                        Ramaneti ontopic...

                        Comment


                        • Era vb de masinuta mea
                          recunosc , la 120 de cai ma fac la 400 m dar nu cu mult
                          dati un search pe youtube la useru raduprov , multe filmari nu am , am martori in schimb foarte multe nu va pot dovedi
                          schimbari la masina urmeaza sa mai fac , ce am facut vedeti la "my ride" e doar cipuita , ingrijita si cam atat ...
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Pai daca o ai doar cipuita tot te fac..Acuma nu ma laud...Dar am facut 1.4 resoftat la cateva masini distanta. Am si martori.

                            Comment


                            • Radule...Mai taie putin din barba aia. Te poti lua si cu masini de 150 de cai....Daca au cutie automata si vreo 1400 kg, f corect.
                              Dar cu o masina de 120 cai, manuala, nu ai nici o sansa ( ex, fiat bravo 1.4 120 cai). ( mai lasati-o moale cu 1.4 asta, ca nu e avion)
                              Felicitari toti celor ce au participat.

                              Comment


                              • Am zis ca pierd in fata celor care au 120 cai sau 110 (cu masini de genu nu am dat) dar am dat cu multi soferi si cu multe masini sa zic ... Si andreea13 chiar as vrea sa dau una cu tine ...
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google