liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai fofule ca te invit si eu la o cumparatura dar fara sa vii cu banchete date jos ,fara geamuri,fara fete de usi ,roti etc....masina normala
    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

    Comment


    • pai de ce , fiecare e liber sa vina cum vrea , doar nu suntem la organizate.

      Comment


      • ) bine ,pai cumparam ceva diseara ? la kiss
        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

        Comment


        • razvane nu diseara , hai s`o lasam pentru vineri , ca atunci e sesiunea de "cumparat".
          mai ma luase un baiat acuma cu un bmw 318 benzina 120cp sa incercam.

          Comment


          • ramane pe vineri pana atunci ii dau si eu geamurile jos,bordu..)poate am sanse
            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

            Comment


            • iauzi ma ... si diseara veneam si eu la kiss)
              Interactive Design Lights & Sound <- click

              Comment


              • lasa ma bordu` la locul lui )

                Comment


                • Nu sunteti pe treaba voastra.

                  Eu as vrea sa fac o plimbare din nou cu dci 85 cp (stock!) sa vad cum stau dupa ce am dat avansul oleaca inapoi.
                  Inainte de treaba asta am dat una masina, sau cei care au fost de fata pot sa spuna cat a fost.

                  Cert e ca 1.4 stock nu face la plimbare/liniuta 1.5 dci 85 cp. Dupa ~110 se duce mai ine dizalu.
                  In cazul meu am facut pana pe la 140/h dar distanta a ramas acdeeasi.

                  Am facut pana la 160 lansat si dupa ~145 e mai tare dizalu.

                  Comment


                  • 1.5 dci 65hp resoftat vs 1.6 cu evacuare si nu mai stiu 1-1 la diesel nu a nimerit-o pe a 2-a ..pana la suta e in fata dci-ul
                    Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femeiā€¦.ci in a ramane fidel unei singure femei

                    Comment


                    • Cam greu de crezut ca stai in fata la 1.6 stock cu dci 65 resoftat. Daca mai bagam si evacuare cum ai zis tu... probabil si un chip, deja eu pot sa bag mana in foc ca nu ai cum sa-l faci.

                      Comment


                      • 1.6 era remapat sau stock?
                        vrei sa spui ca 1.6 a castigat din cauza ca dci-ul a ratat treapta 2?
                        ce diferenta a fost atunci cand dci-ul a castigat?

                        Comment


                        • Dci 65 cp are treptele mai scurte ca dci 85 cp.
                          Dci 65 cp resoftat face dci 85 cp stock la orice ora.

                          Posibil ca dci 65 cp resoftat sa faca fata la 1.6 mpi (greu de crezut).
                          Streulea cu dci 65 cp resoftat face 1.6 mpi stock fara stres (sau facea).

                          Trageti voi concluzia

                          Comment


                          • cine nu crede ii dau filmarea
                            si dci-ul are evacuare din inox cap coada si nu are catalizator
                            Last edited by Inspector; 21 March 2011, 22:45.
                            Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femeiā€¦.ci in a ramane fidel unei singure femei

                            Comment


                            • Ca are evacuare cap-coada inox e zero.
                              Poate catalizatorul scos (cu softul potrivit) il ajuta.

                              Singurul avantaj la evacuare complrta inox e greutatea, cine se baga la modificat de diametru tre' sa stie ce face.

                              Comment


                              • Pune si tu filmuletu... sa vada si ochiu nostru .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google